
У штаб-квартирі НАТО в Брюсселі розмістили слово "Воля" викладене з обстріляних літер із назви села в Херсонській області.
Про це повідомило Радіо Свобода.
Зазначається, що село було окуповане Росією. Згодом його звільнилиЗбройні Сили України.
"Вони символізують нашу здатність не лише захищати свою землю, а й повертати її, коли маємо необхідні ресурси", — сказала представниця України в НАТО Альона Гетьманчук на спеціальній церемонії, присвяченій четвертим роковинам повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте під час церемонії заявив, що безпека України напряму пов’язана з безпекою всього євроатлантичного простору і закликав посилити підтримку Києва. Він додав, що необхідна не лише політична солідарність, а й військова, фінансова й гуманітарна допомога.
"Обіцянка допомоги не зупиняє війну. Україні потрібні боєприпаси сьогодні і щодня – допоки не припиниться кровопролиття", — наголосив генсек.
- Збройна агресія Росії проти України почалася 20 лютого 2014 року. Тоді окупаційні війська анексували Крим і почалися бойові дії на сході країни. Згодом, 24 лютого 2022 року, російські ракети впали на інші українські міста, російська армія РФ вдерлася до України, рухаючись до Києва, Харкова, Херсона, Чернігова, Сум. Наступ почався і на сході, де проходила лінія зіткнення ООС. Окупанти йшли з території Росії, Білорусі та з окупованого Криму.
Джерело – Вгору