
У тимчасово окупованому селі Генічеська Гірка на ТОТ Херсонщини незаконно зареєстрували компанію з виробництва бетону.
Інформація про це розміщена у російських реєстрах.
22 жовтня було зареєстровано ООО “Генресурс”, основною діяльністю якого є виробництво товарного бетону.
Директором компанії вказаний росіянин армянського походження Арутюн Пепоян.
За даними аналітичної системи YC World, Пепоян зареєстрований у Новоросійську та раніше керував компанією, яка займалась ремонтом електрообладнання.
Власником ООО “Генресурс” вказаний Шалва Гібрадзе – російський мільярдер грузинського походження.
Він є власником російської промислово-металургійної компанії “Новоросметалл” та має репутацію олігарха, наближеного до колишнього керівництва державного банку РФ “Россельхозбанк”. Як пишуть російські джерела, Гібрадзе побудував свою бізнес-імперію отримавши величезні кредити від цього банку.
Також він мав зв’язки з російськими високопосадовцями та фігурував у гучних корупційних і особистих скандалах.
Зазначимо, що найчастіше підприємства, які спеціалізуються на виготовленні бетону, отримують замовлення, що стосуються будівництва укріплень. Тож, ймовірно, чергова підконтрольна бетонна компанія знадобилась російській владі, аби забезпечувати воєнні потреби.
Джерело – Мост