Незаконний Єдиний регіональний фонд з управління багатоквартирними будинками, створений окупантами на Херсонщині, заборгував мешканцям Каховки понад 1,6 мільйона рублів за ненадані послуги. 

Про це повідомляє окупаційна прокуратура лівобережжя Херсонщини. 

Мешканці 168 багатоквартирних будинків у Каховці сплачували за утримання прибудинкових територій, сходів та іншого загального майна. Водночас ці послуги фактично не надавалися. 

У підсумку мешканці заплатили понад 1,6 мільйона рублів. 

Також незаконний фонд не розміщував свої контакти, графік роботи й іншу інформацію на дошках оголошень біля під’їздів. 

Так званий Єдиний регіональний фонд з управління багатоквартирними будинками окупанти створили влітку 2024 року.

Серед його обов’язків – начебто “належне утримання спільного майна в багатоквартирних будинках, забезпечення надання комунальних послуг, організація розрахунків за комунальні послуги” тощо.