Військові та ветерани російсько-української війни з Херсонщини можуть взяти участь у конкурсі прози та поезії “4.5.0.”.

Про це повідомляє Міжнародний фонд “Відродження”.

З 20 травня до 20 липня триває прийом робіт для участі у конкурсі, який організовує Міжнародний фонд “Відродження” у співпраці з Видавництвом Старого Лева. 

Учасники з Херсонщини можуть подати свої роботи в категоріях “Оповідання”, “Есе”, “Нотатки або щоденникові записи” та “Вірші”. 

За результатами конкурсу найкращі роботи увійдуть до антології, що вийде друком у Видавництві Старого Лева у 2025 році.

Переможці у своїх категоріях додатково отримають грошові призи у розмірі 45 тисяч гривень.

Метою конкурсу є створення простору, де історії військових будуть почуті, а їх голоси — посилені, – йдеться у дописі.

Членами журі конкурсу стали письменники та військовослужбовці Ярина Чорногуз, Павло ПАШТЕТ Белянський, Євген Лір, Олена Лотоцька, письменниця і парамедикиня Олена Герасим’юк, письменник і волонтер Володимир Єрмоленко, літературознавець і письменник Ростислав Семків. 

Твори приймаються українською мовою.

Детальні умови та реєстраційна форма доступна за посиланням https://www.irf.ua/contest/military-vererans-literature/.

Раніше стало відомо, що науковець з Херсонщини Едуард Лисенков став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року-2024».