Окупаційний суд Херсонської області визнав винним у шпигунстві жителя Іванівського району на лівобережжі Херсонщини та засудив чоловіка до 11 років та 6 місяців колонії суворого режиму.

Про це повідомили проросійські телеграм канали.

UPD

Мова про 25-річного Сергія Крижановського.

У матеріалах слідства сказано, що у січні 2023 року чоловік, який мав громадянство України, “добровільно здійснював збір відомостей про переміщення та місця дислокації російських військовослужбовців у регіоні, передаючи дані українським спецслужбам через інтернет-месенджери”.

У квітні 2023 року, йдеться у дописі, житель Іванівського району отримав російське громадянство.

“Судова колегія у кримінальних справах Херсонського обласного суду погодилася з позицією прокурора області та засудила винного до 11 років 6 місяців колонії суворого режиму”, – повідомили в окупаційному суді.

У вересні минулого року росіяни засудили двох жителів Херсонщини – Миколу Петровського та Сергія Котова. Вони отримали 16 та 15 років відповідно.

Окрім того, на 13 років у Криму було засуджено активіста з Нової Каховки Сергія Цигіпу.