Українські правоохоронці зафіксували випадки російського мародерства у 8 населених пунктах Херсонської області.

Про це повідомила поліція Херсонщини. Російське мародерство зафіксували у населених пунктах, які перебували під окупацією і продовжують бути окупованими.

Це Бобровий Кут, Велика Олександрівка, Давидів Брід, Мала Лепетиха, Веселе, Гаврилівка, Раківка та Урожайне.

У жителя Бобрового Кута росіяни вкрали вантажівку. У мешканця Великої Олександрівки загарбники вкрали причеп.

У жителя Давидового Броду російські загарбники вкрали автомобіль. У мешканця Малої Лепетихи росіяни теж вкрали авто.

У жителя Гаврилівки загарбники вкрали мисливську рушницю і машину. А у Раківці та Урожайному російські загарбники розграбували два продуктові магазини.

За фактами російського мародерства триває досудове розслідування з притягнення до кримінальної відповідальності усіх причетних.

Раніше повідомлялось про те, що у Миколаїв евакуювали 10 постраждалих від російських обстрілів на Херсонщині.