Усі плітки щодо припинення водопостачання та водовідведення у місті не мають підґрунтя. Про це повідомляють на сторінці Херсонського Водоканалу.

“Херсонський Водоканал працює в штатному режимі.Всі плітки щодо . Якщо виникають проблеми із мобільним зв’язком, працює міський телефон диспетчерської служби (цілодобово) -тел.42-22-33, або в робочий час Контакт -центр відповідає за тел.43-58-58”, – йдеться у повідомленні.

Сьогодні у планах підприємства – усування засмічення мереж каналізації та ліквідація аварії у центрі міста.

“Увага! Термін передачі показників лічильників продовжено до 6 травня 2022 року включно! За можливістю просимо оплатити спожиті послуги водопостачання та водовідведення”, – звертаються у Водоканалі до херсонців.