ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

19:17 15/03
Чи очікувати магнітні бурі 16 березня 2026 року?      
19:10 15/03
"Ми провели власні контрнаступальні дії, щоб не допустити масштабного російського наступу" - Зеленський      
18:07 15/03
Музикант із Генічеської громади здобув нагороду Міжнародного конкурсу саксофоністів      
18:02 15/03
Якою буде погода на Херсонщині 16 березня      
17:17 15/03
ЗСУ вдарили по зосередженню окупантів на тимчасово окупованій Херсонщині      
17:05 15/03
Дрони РФ атакують Станіславську громаду майже цілодобово – начальник СВА      
17:00 15/03
День 1481. 15 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах      
16:58 15/03
Тенісистка з Херсонщини Ангеліна Калініна виграла другий поспіль турнір серії WTA 125 в Анталії      
16:24 15/03
Близько 600 кілометрів доріг в Україні потребують антидронового захисту — віцепрем'єр Кулеба      
16:09 15/03
Херсонський хокейний клуб знову переміг київську «Крижинку»      
15:23 15/03
Ліквідували пропагандиста на псевдо Гайдук, який вів блог в окупованому Херсоні      
15:18 15/03
Забезпечують водою прифронтове місто: історія двох працівників Херсонського водоканалу      
15:11 15/03
Херсонський борець здобув призове місце на Чемпіонаті України      
14:30 15/03
Військові РФ на Херсонщині атакували 2 населених пункти авіабомбами      
14:28 15/03
Перший заступник очільника Херсонської МВА Михайло Линецький задекларував понад 1 мільйон 900 тисяч гривень зарплати      
14:27 15/03
Фермера з Херсонщини, який став добровольцем, нагороджено орденом      
13:21 15/03
У Центральному районі Херсона облаштували ще два укриття, одне — у «червоній зоні»      
13:19 15/03
Голові ВЛК херсонської лікарні винесли вирок за хабарництво      
12:55 15/03
У колабораціонізмі визнали винною працівницю Херсонського коледжу рибної промисловості      
12:37 15/03
Росіяни атакували «Молнією» приватний будинок на Херсонщині      
11:46 15/03
Під Словʼянськом ліквідували російського пропагандиста, який під час окупації вів блог про Херсон      
11:45 15/03
Яка погода очікується в Херсоні та області 16 березня 2026 року?      
11:25 15/03
Обшукував місцевих жителів. Засудили окупаційного поліціянта з Херсонщини      
10:50 15/03
Російська армія обстріляла Корабельний район Херсона. 67-річна жінка отримала поранення      
10:43 15/03
У Білозерській громаді війська РФ атакували блокпост. Наслідки обстрілів Херсонщини      
10:40 15/03
У Херсоні через атаку російського дрона загорівся мікроавтобус, є поранений      
10:35 15/03
Графік роботи мобільної аптеки на Херсонщині 16-20 березня      
10:05 15/03
Херсонська громада отримала електричні обігрівачі від міжнародних благодійників      
10:01 15/03
"Головне завдання — рятувати людей". Херсонець понад 20 років працює в обласній комунальній аварійно-рятувальній службі      
09:54 15/03
На Херсонщині війська РФ штурмували острови та запустили понад 50 ракет      
09:29 15/03
Серед поранених – 3 дітей та 2 поліцейських: наслідки ворожих ударів по Херсонщині (фото)      
09:25 15/03
На Херсонщині росіяни атакували блокпост, – постраждав поліцейський      
09:11 15/03
На Херсонщині внаслідок російських атак поранені двоє поліцейських      
09:02 15/03
Херсонський хокейний клуб здобув другу поспіль перемогу над київською командою      
08:28 15/03
Військові РФ атакували дроном цивільне авто в Херсоні      
08:03 15/03
На війні загинув військовий з Херсонщини Андрій Первак      
07:56 15/03
Війська РФ влучили у будинок в одному з районів Херсона, поранена людина. ВІДЕО      
07:38 15/03
У Херсоні внаслідок російських атак горіли багатоповерхівка та мікроавтобус. ФОТО      
07:06 15/03
На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили три ворожі атаки      
Все новости

Архив публикаций

«    Март 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
СПЕЦТЕМЫ


    Для тих, хто ще не розуміє, кому заважає Катерина Гандзюк


    31 липня невідомий облив кислотою керівника справами виконкому Херсонської міськради Катерину Гандзюк. Вона дістала опіки 30% тіла і перебуває в лікарні у важкому стані.

    Катерина Гандзюк – український політтехнолог, громадський діяч, блогер і журналіст.

    Із 2010 року вона працює в громадській організації «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос». Входила в передвиборчий штаб Володимира Миколаєнка, який у 2014 році переміг на виборах мера Херсона. У листопаді 2016-го Гандзюк стала керівником справами виконкому міської ради.

    У вересні 2017 року вона написала у Facebook, що представник Національної поліції, начальник управління захисту економіки в Херсонській області Артем Антощук вимагає хабара у неї і першого заступника мера Ігоря Козакова.

    «Для управління захисту економіки аксіоматично, що міська влада краде бюджетні гроші у кількості 30% з усього. За версією Артема вони розподіляються між нами пропорційно. Але ви не думайте, що Артема хвилює неподобство у вигляді ймовірного розкрадання коштів. Артем наполегливо просить свої 3%. Артем дістав уже їх просити», – зазначила чиновниця.

    За словами Гандзюк, Антощук погрожував “затягати по допитах у лівих справах усіх, хто не платить дань”. Працівниця міськради додала, що готова передати Антощуку 3% від своєї місячної зарплати – 574 грн 75 коп.

    Катерина Гандзюк

    14 вересня  2017 р. 

    Осьо виписка по зарплатній карті.

    Це зарплата за серпень, відпускні та відсотки, які нараховує мені банк на залишки по карті. Я досі живу у квартирі моїх батьків і не планую купувати нерухомість, бо життя бентежне, світ великий, оренду платити вигідніше, ніж іпотеку. Я не маю власного авта і не вмію нормально паркуватися, аби хотіти власне авто, тому мене возить службовий ланос. І то рідко, у нас тут, знаєтє лі, в місцевому самоврядуванні жорсткі ліміти. При цьому я не жаліюся на життя і не вважаю, що треба хизуватися чиновнику бідністю. Мене влаштовує навіть зарплата на службі, я можу дозволити собі багато речей і думаю, що живу непогано. Я п'ю з вами пиво в одних барах на райончику, котики, і ви це знаєте. У нас надто маленьке місто, аби приховувати свої статки.

    А оце я тегаю вам, Артем Антощук. Артем - начальник управління захисту економіки в Херсонській області. Осьо його декларація https://goo.gl/GBVYxu 
    У Артема машини, землі, квартири і дружина, як заведено у міліціонєров, добре заробляє і його содєржит, вєрім, чо уж. В принципі, мене мало хвилюють статки чесного поліціянта Артема, бо все одно буде чергова революція, в якій непереатестована по-людськи поліція згорить, але от шо обурює.

    Вже через третю людину нам з першим заступником міського голови Игорь Козаков передають пропозиції від Артема. Полягають вони в наступному.

    Для Управління захисту економіки аксіоматично, що міська влада краде бюджетні гроші у кількості 30% з усього. За версією Артема вони розподіляються між нами пропорційно. Але ви не думайте, що Артема хвилює неподобство у вигляді ймовірного розкрадання коштів. Артем наполегливо просить свої 3%. Артем дістав вже їх просити. Артеме, навіщо вони вам, у вас така багата дружина! Допоки ці 3% йому не віддадуть, він погрожує затягати по допитах у лівих справах всіх, хто не платить дань. Благо, шісток у мусорів завжди в ізбиткє, є кому катать безсенсові заяви.

    Так, наприклад, мене допитували щодо того, чому я працюю всупереч рішенню плєнуму ВЦСПС, адже це корупція. Справа кримінальна. За плєнум совєцкіх профсоюзов. Бо не чтіть плєнум - це корупція. Є кримінальна справа за те, що біля Головпоштамту поклали плитку прямо на старий асфальт, а може він би комусь знадобився, чого його не зняли, прямо на нього поклали, зовсім здуріли. Є кримінальні справи про зниклі фундаментні блоки школи, які, власне, стали фундаментом, але як ти тепер це доведеш, чиновнику, давай, доводь. Походи, друже, щодня в поліцію, а там може більш зговірливим станеш. Ти став справжнім українським чиновником, якщо фраза "63 стаття" викликає у тебе сумну посмішку.

    Всі ці фантазії Артема Антощука мають на меті якось примусити сотруднічять. Бо от ті переговорщики, які приходили, саме це і роблять. Описують переваги. Артьом прікроєт! Окремий привіт тим численним співробітникам, які так яросно кидаються виконувать усі накази керівництва, а коли спитаєш, нафіга, опускають очі, кажуть, ну ти ж розумієш, наказ. Ні, не розумію. Старанні виконавці мене бісять ще більше, ніж ті, хто віддає накази.

    У зв'язку з цим, Артеме Ігоровичу, ось вам моя відповідь. Шоб не передавать через посильних, я краще публічно озвучу.

    1. Платить мусорам за пижжені гроші може лише політик, який мріє все життя залишатись на посаді типу голови сільради чи начальника управління. Добровільно сідать на ланцюг акабів, коли на меті політична кар'єра, - недальновидно.
    2. Для того, аби сплатить вам 3% з 30%, які ви всім брешете, що ми тут крадем, мені їх і справді треба вкрасти. А я цього не робитиму, навіть ціною нашої з вами потенційної дружби (сарказм). У мене інше бачення того, чим має займатись посадова особа.
    3. Я не бачу сенсу звертатись в правоохоронні органи, бо в Херсоні це все так прогнило, що нема такої заяви, таємниці чи слідчої дії, яку тобі не віддадуть за суму від 100 до 500 доларів. Ваші ж колеги вас побриють на бабло у разі моєї офіційної заяви, але цього недостатньо.
    4. Тому я дуже хочу, аби вас звільнили, але нам так не пощастить, принаймні, поки в області працюватиме ваш собутильнік, то хай, може, деінде переведуть. Бо доведеться далі присвятить вам кілька рубрик і все ж розказати та показати, де ви просто обілєтілі людей, аби не давати реальним справам ходу, а де регулярно носять по 3-5%.
    5. Я не розумію, чого всі мовчать. Всі іржали зі слова хунта, але ми живемо реально у країні, де мусорська хунта править бал, і мені це капєц, як набридло. Бо це і є те, що ви називаєте корумпованою системою. Ти потрапляєш всередину і ти змушений красти, бо або ти разом з мусором, що тебе покриває, крадеш, або мусор дістає тебе так, що ти йдеш і тебе міняють на більш сговорчівого і покладістого.
    6. Артеме Ігоревичу, ані я, ані мої колеги не планують з вами домовлятися і не плануємо вам платити. Бо ви, окрім того, що рекетір в погонах, ви ще поганий правоохоронець. Бо не знаєте, де крадуть і хто краде. Або робите вигляд, що ще гірше. Ви звітуєте якимись дрібними затриманими клєрками, тоже ок, тоже треба, але осліпли і не бачите, наприклад, депутатськіх шалостєй. А в деякі сфери навіть боїтеся дивитися.
    7. Наостанок моя вам пропозиція. Чєм богати. Пришліть гонца, заберіть свої 3% з моїх зароблених на службі статків, якщо вже вам так треба гроші. Це 574,75 грн. Чи карточку прівата в лічку киньте, я на неї скину через термінал, але тоді бєз мєлочі, не обіжайтесь.

    Колеги з інших міст і органів влади, я переконана, що у вас так само, але ви здебільшого залякані або звикли платити. Так ми з вами нову країну не побудуємо. Кого тут потегать? Кому цей пост показать? Хто ще не знає, що в державі сьогодні отак все працює? Скільки таких антощуків з багатими дружинами по всій Україні сидить? Юрій ЛуценкоАрсен Аваков, скільки лайків зібрати під цим постом, аби хоч щось змінилося?

    Ми мали б спільну роботу робить з правоохоронцями, на одну ж державу працюєм. А замість цього що?

    Катерина Гандзюк

    26 липня о 11:43 

    Сєпари в Херсоні виготовили гербові печатки і утворили свої органи влади. Видають довідки, надають платні адміністративні послуги.

    Ми неодноразово зверталися в прокуратуру. 
    Прокуратура не вбачає злочину в цьому.

    Як мене це все п.., друзі, оце все про тупо "нема повноважень".

    Виготовляйте собі гербові печатки і робіть будь-які документи....

    А, і так, це саме ті люди, які двіжували в 2014 році за Росію, збирали мітинги, озброювали тітушню, вербували бійців в терористичні загони в Донецьку та Луганську області, їздили в Сирію, кликали Путіна, оце все робили, що роблять теплі лампові сєпари. Всі ці типу сумашедші рускомірци та кобовці - мусорська і сбушна агентура ще з домайданних часів. Зараз їх місце посіли псевдопатротичні «лідери», а раніше ж був інший політичний вектор. І, може, ще буде, якщо навіщось цю пєрхоть тримають на свободі. Вони ж всі, мусора ці, полишалися працювати і оцих всіх своїх підлеглих, звісно, полишали.

    Я не знаю, що робити. Законних методів вирішення будь-якої проблеми, де заходів мають вживать мусора, нема. Я так розумію, що ці ... ватні можуть і правоохоронні органи собі створити. І армію. Чому ні? Хто має їх зупинити?

    Де, скажіть мені, держава?

    Фото взяте зі сторінки Катерини Гандзюк у Фейсбук


    Джерело – Вгору





    Похожие публикации

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    19:17 15/03
    Чи очікувати магнітні бурі 16 березня 2026 року?      
    19:10 15/03
    "Ми провели власні контрнаступальні дії, щоб не допустити масштабного російського наступу" - Зеленський      
    18:07 15/03
    Музикант із Генічеської громади здобув нагороду Міжнародного конкурсу саксофоністів      
    18:02 15/03
    Якою буде погода на Херсонщині 16 березня      
    17:17 15/03
    ЗСУ вдарили по зосередженню окупантів на тимчасово окупованій Херсонщині      
    17:05 15/03
    Дрони РФ атакують Станіславську громаду майже цілодобово – начальник СВА      
    17:00 15/03
    День 1481. 15 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах      
    16:58 15/03
    Тенісистка з Херсонщини Ангеліна Калініна виграла другий поспіль турнір серії WTA 125 в Анталії      
    16:24 15/03
    Близько 600 кілометрів доріг в Україні потребують антидронового захисту — віцепрем'єр Кулеба      
    16:09 15/03
    Херсонський хокейний клуб знову переміг київську «Крижинку»      
    15:23 15/03
    Ліквідували пропагандиста на псевдо Гайдук, який вів блог в окупованому Херсоні      
    15:18 15/03
    Забезпечують водою прифронтове місто: історія двох працівників Херсонського водоканалу      
    15:11 15/03
    Херсонський борець здобув призове місце на Чемпіонаті України      

    14:30 15/03
    Військові РФ на Херсонщині атакували 2 населених пункти авіабомбами      
    14:28 15/03
    Перший заступник очільника Херсонської МВА Михайло Линецький задекларував понад 1 мільйон 900 тисяч гривень зарплати      
    14:27 15/03
    Фермера з Херсонщини, який став добровольцем, нагороджено орденом      
    13:21 15/03
    У Центральному районі Херсона облаштували ще два укриття, одне — у «червоній зоні»      
    13:19 15/03
    Голові ВЛК херсонської лікарні винесли вирок за хабарництво      
    12:55 15/03
    У колабораціонізмі визнали винною працівницю Херсонського коледжу рибної промисловості      
    12:37 15/03
    Росіяни атакували «Молнією» приватний будинок на Херсонщині      
    11:46 15/03
    Під Словʼянськом ліквідували російського пропагандиста, який під час окупації вів блог про Херсон      
    11:45 15/03
    Яка погода очікується в Херсоні та області 16 березня 2026 року?      
    11:25 15/03
    Обшукував місцевих жителів. Засудили окупаційного поліціянта з Херсонщини      
    10:50 15/03
    Російська армія обстріляла Корабельний район Херсона. 67-річна жінка отримала поранення      
    10:43 15/03
    У Білозерській громаді війська РФ атакували блокпост. Наслідки обстрілів Херсонщини      
    10:40 15/03
    У Херсоні через атаку російського дрона загорівся мікроавтобус, є поранений      

    10:35 15/03
    Графік роботи мобільної аптеки на Херсонщині 16-20 березня      
    10:05 15/03
    Херсонська громада отримала електричні обігрівачі від міжнародних благодійників      
    10:01 15/03
    "Головне завдання — рятувати людей". Херсонець понад 20 років працює в обласній комунальній аварійно-рятувальній службі      
    09:54 15/03
    На Херсонщині війська РФ штурмували острови та запустили понад 50 ракет      
    09:29 15/03
    Серед поранених – 3 дітей та 2 поліцейських: наслідки ворожих ударів по Херсонщині (фото)      
    09:25 15/03
    На Херсонщині росіяни атакували блокпост, – постраждав поліцейський      
    09:11 15/03
    На Херсонщині внаслідок російських атак поранені двоє поліцейських      
    09:02 15/03
    Херсонський хокейний клуб здобув другу поспіль перемогу над київською командою      
    08:28 15/03
    Військові РФ атакували дроном цивільне авто в Херсоні      
    08:03 15/03
    На війні загинув військовий з Херсонщини Андрій Первак      
    07:56 15/03
    Війська РФ влучили у будинок в одному з районів Херсона, поранена людина. ВІДЕО      
    07:38 15/03
    У Херсоні внаслідок російських атак горіли багатоповерхівка та мікроавтобус. ФОТО      
    07:06 15/03
    На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили три ворожі атаки      
    Все новости

    Наверх