
На півдні України російські окупаційні війська використовують «великоднє перемир’я» задля підготовки до майбутніх дій.
Про це 20 квітня в етері «Суспільне. Студія» повідомив речник Сил оборони півдня Владислав Волошин:
«Зараз ми бачимо, що ворог проводить евакуацію своїх втрат, займається перегрупуванням сил і засобів, відновленням інженерного обладнання позицій та логістичним забезпеченням: підвозить боєприпаси, особовий склад на певні позиції, не на передньому краю, звичайно. Головне – готується до того, щоб відновити більш активні штурмові дії».
За його словами, до штурмів росіяни залучають бойовиків, які пройшли через навчальні центри, розташовані на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської областей та Криму.
«Крім того, за даними нашої розвідки, противник сформував штурмовий підрозділ зі хворих на гепатит та інші хвороби на кшталт СНІДу. Це реальне свідчення того, що цих людей, відправляють, як би це не звучало, на “утилізацію”. Можна сказати, що до штурмів ворог готується більше, ніж раніше», – Зазначив Владислав Волошин.
На Придніпровському напрямку ворог зосередився на завданні висадитись та закріпитись в острівній зоні, яка перебуває під контролем українських військовослужбовців.
«Це більше нагадує розвідувально-пошукові дії, тому що вони поодинокі. У нас фіксується на добу одна-дві таких спроби. Ми намагаємося все це присікати, коли ворог лише починає переправлятися, сідати на плавзасоби. Він не може доплисти навіть до середини Дніпра», – підкреслив розповів речник Сил оборони півдня.
Фото: Херсон та острови поблизу міста на Дніпрі. Довоєнне фото із соцмереж.
Джерело – Гривна