
Російські війська вдень 9 жовтня обстріляли передмістя Херсона — Кіндійку. Поцілили у приватні будинки, є поранені. Про це у Telegram повідомила Херсонська ОВА.
За її даними, обстріл стався близько 13:30. 63-річна жінка, яка потрапила під удар, знаходилася у будинку. Її шпиталізували у стані середньої тяжкості, йдеться у повідомленні.
Пізніше у Telegram начальник Херсонської МВА Роман Мрочко повідомив про черговий обстріл громади. Поранені ще дві жінки, їм надали медичну допомогу.
Також, як повідомила у Telegram Херсонська обласна прокуратура, близько 10:30 російські військові поцілили поблизу однієї з бібліотек Херсона. Поранення отримав 55-річний охоронник закладу.
Прокурори розпочали досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни.
Що відомо про обстріли Херсонщини 8 жовтня 2023 року
Вночі 8 жовтня російська армія з артилерії била по Херсону, влучили по багатоповерхівці, приватним будинкам, горіли автівки. Через обстріли поранені 11 жителів, серед них немовля.
Зранку 8 жовтня російські військові скинули на Берислав дві авіаційні бомби. Внаслідок обстрілу поранений чоловік.
Російські військові атакували передмістя Херсона Кіндійку. Поранені троє жінок також через поранення у комі перебуває 11-річна дитина.
Армія РФ двічі за день обстріляла Антонівку. Ввечері стало відомо про загиблого 50-річного чоловіка. Його тіло привезли в лікарню з осколковими пораненнями тулуба.
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне