ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

17:33 11/02
Окупанти звинуватили ще одну мешканку лівобережжя Херсонщини у “шпигунстві”      
17:31 11/02
Херсонські аграрії отримають компенсацію за втрачений урожай – уряд запустив нову програму підтримки      
17:29 11/02
ЗСУ завдали удару по російському ЗРК на лівобережжі Херсонщини      
17:28 11/02
На фронті загинув військовослужбовець бригади «Лють» зі Скадовська Сергій Алещенко      
17:25 11/02
Володимир Миколаєнко візьме участь у зустрічі на Кіпрі щодо питання українських полонених      
21:30 10/02
Чому жителі Новокаховської громади можуть претендувати на дві різні програми компенсації знищеного житла      
19:30 10/02
Залишають дім вдруге: із передмістя Херсона евакуювали матір з дитиною      
19:00 10/02
Село під постійними обстрілами: як живе Станіслав  
 
17:00 10/02
На Херсонщині запрацювала сонячна електростанція      
14:30 10/02
У Високопільській громаді облаштовують тимчасовий освітній простір вартістю близько 200 тис. євро      
13:00 10/02
Фігурист із Херсона Кирило Марсак достроково вийшов у довільну програму Олімпіади-2026      
12:30 10/02
Листи батькові пишу, відповіді не було жодного разу - син викраденого росіянами мера Херсона Колихаєва      
10:21 10/02
Пошкоджено багатоквартирний та 5 приватних будинків: наслідки ворожих ударів по Херсонщині (фото)
 
09:45 10/02
Херсонщина отримає понад 17 млн гривень з держбюджету на облаштування шкільних укриттів
 
08:30 10/02
Два дні пекла в зруйнованому Бериславі: Боксер показав відео евакуації, яка перетворилася на жахіття
 
07:15 10/02
Херсон – це лише початок того, що може стати реальністю для цивільних у зонах конфлікту по всьому світу
 
06:52 10/02
Внаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 8 людей, серед яких – дитина
 
06:00 10/02
Складна евакуація важкохворої жінки із зони бойових дій у Бериславському районі
 
18:00 09/02
День 1447. 9 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
 
16:06 09/02
Пережив катування й приєднався до ЗСУ. Історія бійця зниклого безвісти у Кринках на Херсонщині      
16:06 09/02
Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок      
16:04 09/02
ЗСУ На ТОТ Херсонщини знищили склад боєприпасів армії РФ      
16:00 09/02
Мільйони на укриття для породіль: у Херсоні арештували майно директора підрядної фірми      
16:00 09/02
Дефіцит кадрів у медзакладах Херсона: не вистачає хірургів та анестезіологів
 
15:58 09/02
На війні загинув житель Білозерської громади Сергій Ципинюк      
14:30 09/02
Херсонські метеорологи: запаси вологи в ґрунті подають надію на хороший урожай
 
14:10 09/02
Транспортний колапс та самоусунення керівництва: жителі Степанівки скаржаться на бездіяльність старости
 
12:49 09/02
Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок
 
09:45 09/02
Навчають стріляти та керувати БпЛА: на ТОТ Херсонщини окупанти посилюють мілітаризацію дітей
 
09:11 09/02
Судитимуть двох жителів Херсонського району – продавали канабіс та бойові гранати
 
08:52 09/02
Пошкоджено 40 об’єктів: поліція – про наслідки ворожих ударів по Херсонщині за минулу добу
 
08:30 09/02
Ексчиновниця з Херсона, яка перейшла на бік окупантів, отримала вирок від росіян за розтрату 11 млн рублів
 
07:15 09/02
Як готується та коли виступатиме на Олімпіаді-2026 херсонський фігурист Кирило Марсак
 
06:50 09/02
Обстріли Херсонщини: ворог атакував 27 міст і сіл, поранено 6 людей
 
06:00 09/02
У Великоолександрівській громаді запрацює дитячий садок у спеціальному автобусі
 
17:00 08/02
День 1446. 8 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
 
15:00 08/02
Як працюватиме мобільна аптека на Херсонщині з 9 по 13 лютого – графік
 
13:08 08/02
Російські загарбники обстріляли Дудчани Милівської громади (фото)
 
11:55 08/02
Ворог обстріляв Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні: будівля зазнала значних пошкоджень (фото)
 
Все новости

Архив публикаций

«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728 
СПЕЦТЕМЫ


    Армія РФ використовує КАБи, Антонівка та Херсон — під обстрілами. 497 день війни: хроніка подій в Херсонській області


    497 день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Армія РФ продовжує обстрілювати Херсон та Херсонську область. Водночас на Херсонщині долають наслідки штучної повені, яка виникла через підрив російськими військами Каховської ГЕС.

    Суспільне слідкує за всіма подіями, що відбуваються в регіоні. Інформація оновлюється. Новини попереднього дня читайтетут, відеосюжети та дайджести новин — на YouTube Суспільне Херсон.

    Головне на цей час

    • Сили оборони протягом доби уразили два сектори зосередження живої сили армії РФ в Херсонському та Каховському районах. Ракетно-артилерійські підрозділи ліквідували 50 російських військових, три великокаліберні гармати типу Д-20 і "Гіацинт", три човни та три одиниці автомобільної техніки. Також знищили один польовий пункт боєпостачання.
    • Протягом доби російські війська атакували Зміївку, Львове, Токарівку, Антонівку, Велетенське, Станіслав та Херсон.
    • Російська армія обстріляла селище Велетенське на Херсонщині. Влучили в подвірʼя школи. Пошкоджені котельня і будинки поряд. Також вранці скинула авіабомбу на Антонівку. Загиблих та поранених немає.
    • Армія РФ вдарила з артилерії по Херсону. Загинули чоловік та жінка.
    • За колабораційну діяльність судитимуть окупаційних "голів" Старої Збур’ївки та Великої Олександрівки. Жінки виконували організаційні та адміністративні функції, реалізовували політику держави-агресора. Їм загрожує до 10 років в’язниці.
    • За депортацію понад 1700 людей екскерівнику Херсонської виправної колонії оголосили підозру у порушенні законів та звичаїв війни. За його наказом, у жовтні-листопаді минулого року з установ виконання покарань Херсонської та Снігурівської колонії Миколаївської областей були примусово вивезені ув’язнені на спецавтівках до установ РФ. Наразі встановили місцеперебування 43 з них. Доля решти депортованих невідома.

    Кам’яні вишиванки, будинок Поліни Райко, Тягинське городище: які наслідки підтоплення Херсонщини для культурних пам’яток

    Кам’яні вишиванки Нової Каховки, будинок Поліни Райко в Олешках, Тягинське городище опинилися під водою після підриву Каховської ГЕС російськими військовими. Якими є наслідки підтоплення Херсонщини для культурних пам’яток, з'ясовували кореспонденти Суспільного.

    Через підрив російськими військовими Каховської ГЕС були затоплені 102 пам'ятки культури на лівобережжі Херсонщини, ще 16 – на правому березі. Такі дані оприлюднив голова ОВА Олександр Прокудін. Першою вода підтопила Нову Каховку, а саме історичну частину міста з її кам'яними вишиванками, говорить голова Новокаховського товариства охорони культурної спадщини Тетяна Євсєєва.

    Повністю під водою опинилася інша історична пам'ятка — територія Тягинського городища, говорить голова правління Культурного центру Україна-Литва Наталя Бімбірайте. Вода затопила місця археологічних розкопок, але найцінніші знахідки за три тижні до початку війни вивезли у Київ для виставки.

    Наполовину під водою опинився і будинок-музей Поліни Райко у тимчасово окупованих Олешках. Представник Херсонського обласного благодійного фонду імені Поліни Райко Семен Храмцов оприлюднив відео з будинку та зазначив, що там обвалилася більшість внутрішніх стін, а фресок збереглося 30-40 відсотків включно зі стелями. За словами Храмцова, повністю втрачена "Стіна з сестрами", а також, ймовірно, не збереглися "Муж-рибак", "Дорога в рай", зображення котів та роботи в нижній частині будинку. Головний спеціаліст Департаменту культурної спадщини Мінкультури Сергій Нємцев говорить, що пам’ятки, розташовані нижче від дамби Каховської ГЕС на лівому березі в першу чергу постраждали через підтоплення.

    У Херсоні мікрорайони Корабел та Острів придатні до життя — ОВА

    У Херсоні мікрорайони Корабел і Острів придатні до життя після сходження води, туди вже подали газопостачання в багатоквартирні будинки. Про це в телемарафоні "Єдині новини" повідомив керівник пресофісу ОВА Олександр Толоконніков.

    За його словами, в мікрорайони подали технічну воду, через день дадуть питну воду, бо зараз іде дезінфекція водопроводу.

    "Електропостачання теж відновлюється, але є проблема з тим, що високовольтний кабель ішов під землею, і треба більше часу на його випробування. Він був у воді довгий час", говорить Толоконніков.

    У Херсоні чутно вибухи, повідомляють кореспонденти Суспільного.

    Херсонська область - відбій повітряної тривоги!

    Майже 1300 жителів Херсонщини подали заявки на відновлення житла внаслідок підтоплення — голова ОВА

    На Херсонщині в рамках програми "єВідновлення" на компенсацію пошкодженого внаслідок підтоплення житла подав заявку 1291 житель. Після обстеження та визначення збитків люди отримають компенсацію, повідомив у Telegram Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

    За його словами, аби швидше опрацювати заявки на допомогу прибули 49 фахівців з Рівненської, Хмельницької, Черкаської та Закарпатської областей.

    Завантажити ще

    Джерело – Суспільне





    Похожие публикации

    4-07-2023, 08:25
    Сили оборони півдня вдарили по місцях скупчення військ РФ у Каховському та Херсонському районах
    22-01-2024, 15:33
    На лівобережжі Херсонщини Сили оборони знищили 11 БпЛА, міномет, два спостережні та польовий пункти боєпостачання РФ
    12-10-2023, 11:20
    На Херсонщині за добу Сили оборони знищили 33 військових, три гармати, дрон та польовий пункт боєпостачання армії РФ
    15-09-2023, 15:38
    Сили оборони за добу знищили два безпілотники, три човни та 36 військових РФ на Херсонському напрямку
    4-09-2023, 10:35
    На Херсонському напрямку Сили оборони знищили майже 70 військових РФ та російську військову техніку
    8-07-2023, 09:11
    На лівобережжі Херсонщини ЗСУ знищили дві гармати, три човни та близько 30 військових РФ
    4-07-2023, 11:38
    Сили оборони півдня вдарили по місцях скупчення військ РФ у Каховському та Херсонському районах
    19-06-2023, 08:41
    Сили оборони знищили пункт управління та два пункти боєпостачання армії РФ на окупованій території Херсонщини
    16-06-2023, 11:57
    На Херсонщині Сили оборони знищили танк, три крупнокаліберні гармати та польовий пункт боєпостачання окупантів

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    17:33 11/02
    Окупанти звинуватили ще одну мешканку лівобережжя Херсонщини у “шпигунстві”      
    17:31 11/02
    Херсонські аграрії отримають компенсацію за втрачений урожай – уряд запустив нову програму підтримки      
    17:29 11/02
    ЗСУ завдали удару по російському ЗРК на лівобережжі Херсонщини      
    17:28 11/02
    На фронті загинув військовослужбовець бригади «Лють» зі Скадовська Сергій Алещенко      
    17:25 11/02
    Володимир Миколаєнко візьме участь у зустрічі на Кіпрі щодо питання українських полонених      
    21:30 10/02
    Чому жителі Новокаховської громади можуть претендувати на дві різні програми компенсації знищеного житла      
    19:30 10/02
    Залишають дім вдруге: із передмістя Херсона евакуювали матір з дитиною      
    19:00 10/02
    Село під постійними обстрілами: як живе Станіслав  
     
    17:00 10/02
    На Херсонщині запрацювала сонячна електростанція      
    14:30 10/02
    У Високопільській громаді облаштовують тимчасовий освітній простір вартістю близько 200 тис. євро      
    13:00 10/02
    Фігурист із Херсона Кирило Марсак достроково вийшов у довільну програму Олімпіади-2026      
    12:30 10/02
    Листи батькові пишу, відповіді не було жодного разу - син викраденого росіянами мера Херсона Колихаєва      
    10:21 10/02
    Пошкоджено багатоквартирний та 5 приватних будинків: наслідки ворожих ударів по Херсонщині (фото)
     

    09:45 10/02
    Херсонщина отримає понад 17 млн гривень з держбюджету на облаштування шкільних укриттів
     
    08:30 10/02
    Два дні пекла в зруйнованому Бериславі: Боксер показав відео евакуації, яка перетворилася на жахіття
     
    07:15 10/02
    Херсон – це лише початок того, що може стати реальністю для цивільних у зонах конфлікту по всьому світу
     
    06:52 10/02
    Внаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 8 людей, серед яких – дитина
     
    06:00 10/02
    Складна евакуація важкохворої жінки із зони бойових дій у Бериславському районі
     
    18:00 09/02
    День 1447. 9 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
     
    16:06 09/02
    Пережив катування й приєднався до ЗСУ. Історія бійця зниклого безвісти у Кринках на Херсонщині      
    16:06 09/02
    Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок      
    16:04 09/02
    ЗСУ На ТОТ Херсонщини знищили склад боєприпасів армії РФ      
    16:00 09/02
    Мільйони на укриття для породіль: у Херсоні арештували майно директора підрядної фірми      
    16:00 09/02
    Дефіцит кадрів у медзакладах Херсона: не вистачає хірургів та анестезіологів
     
    15:58 09/02
    На війні загинув житель Білозерської громади Сергій Ципинюк      
    14:30 09/02
    Херсонські метеорологи: запаси вологи в ґрунті подають надію на хороший урожай
     

    14:10 09/02
    Транспортний колапс та самоусунення керівництва: жителі Степанівки скаржаться на бездіяльність старости
     
    12:49 09/02
    Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок
     
    09:45 09/02
    Навчають стріляти та керувати БпЛА: на ТОТ Херсонщини окупанти посилюють мілітаризацію дітей
     
    09:11 09/02
    Судитимуть двох жителів Херсонського району – продавали канабіс та бойові гранати
     
    08:52 09/02
    Пошкоджено 40 об’єктів: поліція – про наслідки ворожих ударів по Херсонщині за минулу добу
     
    08:30 09/02
    Ексчиновниця з Херсона, яка перейшла на бік окупантів, отримала вирок від росіян за розтрату 11 млн рублів
     
    07:15 09/02
    Як готується та коли виступатиме на Олімпіаді-2026 херсонський фігурист Кирило Марсак
     
    06:50 09/02
    Обстріли Херсонщини: ворог атакував 27 міст і сіл, поранено 6 людей
     
    06:00 09/02
    У Великоолександрівській громаді запрацює дитячий садок у спеціальному автобусі
     
    17:00 08/02
    День 1446. 8 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
     
    15:00 08/02
    Як працюватиме мобільна аптека на Херсонщині з 9 по 13 лютого – графік
     
    13:08 08/02
    Російські загарбники обстріляли Дудчани Милівської громади (фото)
     
    11:55 08/02
    Ворог обстріляв Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні: будівля зазнала значних пошкоджень (фото)
     
    Все новости

    Наверх