ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

17:33 11/02
Окупанти звинуватили ще одну мешканку лівобережжя Херсонщини у “шпигунстві”      
17:31 11/02
Херсонські аграрії отримають компенсацію за втрачений урожай – уряд запустив нову програму підтримки      
17:29 11/02
ЗСУ завдали удару по російському ЗРК на лівобережжі Херсонщини      
17:28 11/02
На фронті загинув військовослужбовець бригади «Лють» зі Скадовська Сергій Алещенко      
17:25 11/02
Володимир Миколаєнко візьме участь у зустрічі на Кіпрі щодо питання українських полонених      
21:30 10/02
Чому жителі Новокаховської громади можуть претендувати на дві різні програми компенсації знищеного житла      
19:30 10/02
Залишають дім вдруге: із передмістя Херсона евакуювали матір з дитиною      
19:00 10/02
Село під постійними обстрілами: як живе Станіслав  
 
17:00 10/02
На Херсонщині запрацювала сонячна електростанція      
14:30 10/02
У Високопільській громаді облаштовують тимчасовий освітній простір вартістю близько 200 тис. євро      
13:00 10/02
Фігурист із Херсона Кирило Марсак достроково вийшов у довільну програму Олімпіади-2026      
12:30 10/02
Листи батькові пишу, відповіді не було жодного разу - син викраденого росіянами мера Херсона Колихаєва      
10:21 10/02
Пошкоджено багатоквартирний та 5 приватних будинків: наслідки ворожих ударів по Херсонщині (фото)
 
09:45 10/02
Херсонщина отримає понад 17 млн гривень з держбюджету на облаштування шкільних укриттів
 
08:30 10/02
Два дні пекла в зруйнованому Бериславі: Боксер показав відео евакуації, яка перетворилася на жахіття
 
07:15 10/02
Херсон – це лише початок того, що може стати реальністю для цивільних у зонах конфлікту по всьому світу
 
06:52 10/02
Внаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 8 людей, серед яких – дитина
 
06:00 10/02
Складна евакуація важкохворої жінки із зони бойових дій у Бериславському районі
 
18:00 09/02
День 1447. 9 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
 
16:06 09/02
Пережив катування й приєднався до ЗСУ. Історія бійця зниклого безвісти у Кринках на Херсонщині      
16:06 09/02
Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок      
16:04 09/02
ЗСУ На ТОТ Херсонщини знищили склад боєприпасів армії РФ      
16:00 09/02
Мільйони на укриття для породіль: у Херсоні арештували майно директора підрядної фірми      
16:00 09/02
Дефіцит кадрів у медзакладах Херсона: не вистачає хірургів та анестезіологів
 
15:58 09/02
На війні загинув житель Білозерської громади Сергій Ципинюк      
14:30 09/02
Херсонські метеорологи: запаси вологи в ґрунті подають надію на хороший урожай
 
14:10 09/02
Транспортний колапс та самоусунення керівництва: жителі Степанівки скаржаться на бездіяльність старости
 
12:49 09/02
Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок
 
09:45 09/02
Навчають стріляти та керувати БпЛА: на ТОТ Херсонщини окупанти посилюють мілітаризацію дітей
 
09:11 09/02
Судитимуть двох жителів Херсонського району – продавали канабіс та бойові гранати
 
08:52 09/02
Пошкоджено 40 об’єктів: поліція – про наслідки ворожих ударів по Херсонщині за минулу добу
 
08:30 09/02
Ексчиновниця з Херсона, яка перейшла на бік окупантів, отримала вирок від росіян за розтрату 11 млн рублів
 
07:15 09/02
Як готується та коли виступатиме на Олімпіаді-2026 херсонський фігурист Кирило Марсак
 
06:50 09/02
Обстріли Херсонщини: ворог атакував 27 міст і сіл, поранено 6 людей
 
06:00 09/02
У Великоолександрівській громаді запрацює дитячий садок у спеціальному автобусі
 
17:00 08/02
День 1446. 8 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
 
15:00 08/02
Як працюватиме мобільна аптека на Херсонщині з 9 по 13 лютого – графік
 
13:08 08/02
Російські загарбники обстріляли Дудчани Милівської громади (фото)
 
11:55 08/02
Ворог обстріляв Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні: будівля зазнала значних пошкоджень (фото)
 
Все новости

Архив публикаций

«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728 
СПЕЦТЕМЫ


    Обстріл пункту гумдопомоги у Херсоні, російські міни у лісосмугах. 396 день війни: хроніка подій в Херсонській області


    396 день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Херсон і всю деокуповану частину області щодня з мінометів, танків, ствольної та реактивної артилерії обстрілює російська армія. Попри все у звільнених населених пунктах тривають стабілізаційні заходи. На лівобережжі Херсонщини також лунають вибухи — Сили оборони знищують склади боєприпасів, техніку, живу силу та логістичні шляхи військ РФ.

    Суспільне слідкує за всіма подіями, що відбуваються в регіоні. Інформація оновлюється. Новини попереднього дня читайтетут, відеосюжети та дайджести новин — на YouTube Суспільне Херсон.

    Головне на цей час

    • У Херсоні російські війська обстріляли пункт видачі гуманітарної допомоги. Поранені четверо людей, зокрема, 41-річна жінка та 25-річний чоловік. Їх шпиталізували до лікарні.
    • Поблизу Великої Олександрівки у лісосмузі на російській вибухівці підірвався місцевий житель. Він отримав поранення рук та ніг.
    • Російські війська у Новій Каховці провели масовану ротацію. Через це українське військове командування припустило, що вони покинули місто, і дало помилкову інформацію.
    • Сили оборони півдня у зоні відповідальності знищили 20 одиниць техніки російської армії: чотири безпілотних розвідники й навідники з гранати, моторний човен, обладнаний під ДРГ, п’ять реактивних систем залпового вогню, артустановку, танк і вісім одиниць автобронетехніки.
    • Російські окупанти фактично взяли під контроль біосферний заповідник імені Ф.Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України "Асканія-Нова", перереєстрували установу і призначили свого директора.
    • У Херсоні у 24-ту річницю смерті вшанували пам'ять засновника Національного Руху України В‘ячеслава Чорновола. Поклали квіти та розгорнули прапори на місці зруйнованої військами РФ під час окупації міста меморіальної стели.
    • Херсонка Інна Сопрончук навчає української мови жителів Великої Британії. Нині вона викладає в Оксфорді. До цього дівчина вчила української іноземців онлайн.

    Квартиру херсонки пограбували російські військові, коли місто було окуповане

    Херсонка Юлія під час окупації була змушена поїхати з міста. Чоловік та син жінки — військовослужбовці, тож родину розшукували військові РФ. Коли ж після звільнення вона змогла приїхати в Херсон, то побачила у своїй квартирі виламані двері та пограбоване житло. Своєю історією Юлія поділилася з кореспондентами Суспільного. За словами херсонки, в перші місяці окупації Юлії доводилося переховуватися в друзів і знайомих. До їхнього будинку військові РФ прийшли вже через два тижні від початку окупації.

    Російські військові кувалдами потрощили двері її квартири. Жінка говорить, що на дев'ятий раз вони прийшли разом із так званими "поліцейськими", які на них погодилися працювати.

    За словами Юлії, військові РФ забрали багато її речей. Шукали гроші, зброю та коштовності.

    На тимчасово окупованій частині Херсонщини армія РФ катує людей за відмову брати російські паспорти

    На тимчасово окупованій частині Херсонської області військові РФ катують місцевих жителів за відмову отримувати російські паспорти, повідомив у Telegram речник ОК "Південь" Владислав Назаров.

    За його інформацією, населення тимчасово окупованих територій чинить спротив примусовій паспортизації. Темпи видачі російських паспортів занадто низькі, через що окупаційні адміністрації отримують системні догани від російських кураторів.

    На Херсонському напрямку російські війська протягом доби обстріляли Херсон, Золоту Балку, Михайлівку, Берислав, Веселе, Козацьке, Миколаївку, Львове, Антонівку, Благовіщенське та Дніпровське.

    Про це йдеться на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

    Херсонський медійник отримав відзнаку від Нацради

    Національна рада України відзначила нагородою свого представника в Херсонській області Сергія Мовчана. Він отримав почесну відзнаку "За розбудову телерадіоінформаційного простору України". У коментарі Суспільному Сергій Мовчан розповів, що всю окупацію перебував у Херсоні, і попри небезпеку, намагався, як це можливо робити свою роботу.

    З Волині та Миколаївщини до Херсонської області надійшли генератори, гуманітарна допомога, а також медикаменти — ОВА

    22 генератори, медикаменти, засоби гігієни, ковдри та одяг надійшли з Волині до Херсонщини. Також від Миколаївщини до Херсона прибули три вантажівки з гуманітарною допомогою, а від Миколаївського відділення міжнародної організації "Лікарі без кордонів" до Херсонської міської лікарні імені Лучанського прибув автомобіль швидкої медичної допомоги.

    Про це йдеться у телеграм каналі Херсонської ОВА.

    Завантажити ще

    Джерело – Суспільне





    Похожие публикации

    8-04-2023, 21:00
    Обстріли машини швидкої допомоги, убезпечення пам'ятників. 409 день війни: хроніка подій в Херсонській області
    7-04-2023, 20:59
    Обстріли Берислава, Зміївки, Козацького. 408 день війни: хроніка подій в Херсонській області
    1-04-2023, 20:53
    Обстріли Херсона, загиблі від мін, суди над колаборантами. 402 день війни: хроніка подій в Херсонській області
    18-03-2023, 21:59
    Обстріляний дитячий садок та російські міни у полях. 388 день війни: хроніка подій на Херсонщині
    14-03-2023, 21:52
    Річниця спротиву у Херсоні та зміна комендантської години в області. 384 день війни: хроніка подій на Херсонщині
    22-01-2023, 21:59
    333 день війни: хроніка подій в Херсонській області
    20-11-2022, 21:42
    270 день війни: хроніка подій в Херсонській області
    30-03-2023, 18:13
    На Херсонщині у Малій Олександрівці чоловік підірвався на російській міні
    25-03-2023, 15:12
    Росіяни обстріляли пункт видачі гуманітарної допомоги у Херсоні, є поранені

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    17:33 11/02
    Окупанти звинуватили ще одну мешканку лівобережжя Херсонщини у “шпигунстві”      
    17:31 11/02
    Херсонські аграрії отримають компенсацію за втрачений урожай – уряд запустив нову програму підтримки      
    17:29 11/02
    ЗСУ завдали удару по російському ЗРК на лівобережжі Херсонщини      
    17:28 11/02
    На фронті загинув військовослужбовець бригади «Лють» зі Скадовська Сергій Алещенко      
    17:25 11/02
    Володимир Миколаєнко візьме участь у зустрічі на Кіпрі щодо питання українських полонених      
    21:30 10/02
    Чому жителі Новокаховської громади можуть претендувати на дві різні програми компенсації знищеного житла      
    19:30 10/02
    Залишають дім вдруге: із передмістя Херсона евакуювали матір з дитиною      
    19:00 10/02
    Село під постійними обстрілами: як живе Станіслав  
     
    17:00 10/02
    На Херсонщині запрацювала сонячна електростанція      
    14:30 10/02
    У Високопільській громаді облаштовують тимчасовий освітній простір вартістю близько 200 тис. євро      
    13:00 10/02
    Фігурист із Херсона Кирило Марсак достроково вийшов у довільну програму Олімпіади-2026      
    12:30 10/02
    Листи батькові пишу, відповіді не було жодного разу - син викраденого росіянами мера Херсона Колихаєва      
    10:21 10/02
    Пошкоджено багатоквартирний та 5 приватних будинків: наслідки ворожих ударів по Херсонщині (фото)
     

    09:45 10/02
    Херсонщина отримає понад 17 млн гривень з держбюджету на облаштування шкільних укриттів
     
    08:30 10/02
    Два дні пекла в зруйнованому Бериславі: Боксер показав відео евакуації, яка перетворилася на жахіття
     
    07:15 10/02
    Херсон – це лише початок того, що може стати реальністю для цивільних у зонах конфлікту по всьому світу
     
    06:52 10/02
    Внаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 8 людей, серед яких – дитина
     
    06:00 10/02
    Складна евакуація важкохворої жінки із зони бойових дій у Бериславському районі
     
    18:00 09/02
    День 1447. 9 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
     
    16:06 09/02
    Пережив катування й приєднався до ЗСУ. Історія бійця зниклого безвісти у Кринках на Херсонщині      
    16:06 09/02
    Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок      
    16:04 09/02
    ЗСУ На ТОТ Херсонщини знищили склад боєприпасів армії РФ      
    16:00 09/02
    Мільйони на укриття для породіль: у Херсоні арештували майно директора підрядної фірми      
    16:00 09/02
    Дефіцит кадрів у медзакладах Херсона: не вистачає хірургів та анестезіологів
     
    15:58 09/02
    На війні загинув житель Білозерської громади Сергій Ципинюк      
    14:30 09/02
    Херсонські метеорологи: запаси вологи в ґрунті подають надію на хороший урожай
     

    14:10 09/02
    Транспортний колапс та самоусунення керівництва: жителі Степанівки скаржаться на бездіяльність старости
     
    12:49 09/02
    Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок
     
    09:45 09/02
    Навчають стріляти та керувати БпЛА: на ТОТ Херсонщини окупанти посилюють мілітаризацію дітей
     
    09:11 09/02
    Судитимуть двох жителів Херсонського району – продавали канабіс та бойові гранати
     
    08:52 09/02
    Пошкоджено 40 об’єктів: поліція – про наслідки ворожих ударів по Херсонщині за минулу добу
     
    08:30 09/02
    Ексчиновниця з Херсона, яка перейшла на бік окупантів, отримала вирок від росіян за розтрату 11 млн рублів
     
    07:15 09/02
    Як готується та коли виступатиме на Олімпіаді-2026 херсонський фігурист Кирило Марсак
     
    06:50 09/02
    Обстріли Херсонщини: ворог атакував 27 міст і сіл, поранено 6 людей
     
    06:00 09/02
    У Великоолександрівській громаді запрацює дитячий садок у спеціальному автобусі
     
    17:00 08/02
    День 1446. 8 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
     
    15:00 08/02
    Як працюватиме мобільна аптека на Херсонщині з 9 по 13 лютого – графік
     
    13:08 08/02
    Російські загарбники обстріляли Дудчани Милівської громади (фото)
     
    11:55 08/02
    Ворог обстріляв Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні: будівля зазнала значних пошкоджень (фото)
     
    Все новости

    Наверх