
Так звана "влада" Херсонщини депортувала понад 100 підопічних Дніпрянського психоневрологічного будинку-інтернату, який знаходиться поблизу Нової Каховки. Людей силоміць вивезли до тимчасово окупованого Криму.
Про це повідомляє голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.
"Їх посадили в автобуси, згоди на це ніхто не давав. У закладі залишилася тільки частина персоналу та понад 30 підопічних, які не можуть самостійно пересуватися", - написав Ярослав Янушевич.
Херсонська обласна військова адміністрація за цим фактом звернулася до правоохоронних органів.
Що відомо
- Так званий "голова Херсонської ВЦА", колаборант Володимир Сальдо 18 жовтня заявив про переселення жителів тимчасово окупованої території Херсонщини на лівий берег Дніпра. Звернення опублікували пропагандистські ЗМІ.
- Окупаційна вдала Херсонщини розсилає жителям обласного центру повідомлення з закликом терміново евакуюватись на лівий берег Дніпра та заявила, що розробила інструкцію "евакуації".
- Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич закликав жителів міста ігнорувати все, що каже або вимагає окупаційна влада.
- 31 жовтня так званий "тимчасовий виконувач обов'язків губернатора Херсонської області" Сальдо заявив про розширення зони "евакуації" на 15 кілометрів від Дніпра.
- На тимчасово захоплених територіях Херсонської області військові РФ влаштували примусову "евакуацію". З селища Велика Лепетиха, яке розташоване на лівому березі Каховського водосховища, автобусами вивозять людей. Виїзд приватним транспортом заборонили.
Читайте також
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне