
Російські військові захопили та пограбували підприємство з ремонту автомобілів у Херсоні. За цим фактом відкрили кримінальне провадження, повідомляє поліція Херсонської області.
З цеху підприємства росіяни вивезли навантажувач, інструменти, обладнання, акумулятори, компресори, меблі та документи.
Правоохоронцям також встало відомо, що один з працівників підприємства почав співпрацювати з військовими РФ та погодився працювати в окупаційній поліції.
За минулу добу, 3 листопада, поліція відкрила 42 кримінальні провадження за фактами воєнних злочинів російських військових на Херсонщині.
Що відомо
- Військові РФ масово підривають плавзасоби та судна, які розташовуються на причалах і пристанях Херсона. Тони пального, що витікають з пошкоджених суден, прямують за течією в дельту Дніпра, в бік заповідної зони Національного природного парку "Нижньодніпровський.
- На окупованих територіях Херсонщини військові РФ прикриваються закладами освіти.
- Представники так званої "військової комендатури" російської армії викрадають жителів на Херсонщини з населених пунктів, які розташовані поблизу автошляхів регіону.
Читайте також
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне