
На Південнобузькому напрямку російські війська ведуть оборонну операцію. Зосереджені на тому, щоб утримати зайняті позиції і завдати максимальних втрат підрозділам Сил оборони.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в оперативному зведенні на шосту ранку
"Ворог здійснював обстріли із танків та різних типів артилерії в районах населених пунктів Лимани, Прибузьке, Таврійське, Луч, Мирне, Партизанське, Благодатне, Широке, Киселівка, Квітневе, Кавказ, Біла Криниця, Білогірка, Добрянка, Осокорівка та Миколаївка. Завдав авіаційних ударів в районі Андріївки, а також балки Хуторської та урочища Плотницького", - йдеться у повідомленні.
За інформацією Генштабу, війська РФ ведуть розвідку безпілотними літальними апаратами. Зафіксовані дії неподалік населених пунктів Херсонської області: Біла Криниця, Нижні Сірогози, Лозове та Андріївка.
Що відомо:
- За добу 5 серпня ЗСУ знищили два пункти управління 76-ої десантно-штурмової дивізії та 49-ої армії в Чорнобаївці та шість складів боєприпасів в Бериславському і Херсонському районах, повідомляє оперативне командування "Південь".
- Також були знищені командно-спостережний пункт ворожої батальйонної тактичної групи в Брускинському та район зосередження озброєння і техніки в Олешках.
Читайте також:
- 163 день війни: хроніка подій в Херсонській області.
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне