
Для цього окупаційна влада розвішала бігборди пострадянського змісту, підготували друкарню, де випускають наразі газету "Наднепрянская правда", а також використовують канал ВТВ та телеграм канали.
Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.
"Мали з Криму, навіть, політологи приїхати, щоб референдум провести. Але останні влучні потрапляння в місті по вулиці Пестеля, в Новій Каховці, в Таврійському і біля Херсона вибило їх з колії. У них панує паніка. Вони метушаться по місту. Місцеві розказують, що деякі російські військові переодягаються і тікають з міста", - говорить Сергій Хлань.
За його словами, наразі в області два уряди: один - колаборантський, другий - спецслужб (ФСБ).
"Очільник колаборантського уряду так званий "голова ВГА" Володимир Сальдо знаходиться в лікарні. Йому дуже зле. Поговорюють, що він наче в комі. Ковальов - всім відомий зрадник, працює на уряд ФСБ, то його десь вже тиждень не видно. Думаю чи він ховається чи вже думає, як йому тікати з окупованої Херсонщини", - розповів Сергій Хлань.
Що відомо
- 11 липня ЗСУ влучили у склад боєприпасів РФ у Новій Каховці.
- 10 липня у Херсоні ЗСУ влучили по військовій частині російських військових на вулиці Пестеля. Російська військова частина горіла ще від вранішніх попадань о 5-й ранку. Потім пожежа виникла після вибуху о 10-й годині.
- На Херсонському напрямку, влучанням ракети ракетно-артилерійських підрозділів Збройних сил України знищено два командні пункти військ РФ. Результати влучання розвідуються.
Читайте також:
- У Херсоні військові РФ готуються до вуличних боїв
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне