

У тимчасово окупованому Скадовську російські загарбники залякують та насильно відбирають транспорт у місцевих жителів.
Про це повідомляє партизанський рух «АТЕШ»:
«Наші агенти фіксують випадки погроз та застосування сили для заволодіння автомобілями жителів Скадовська. Військовослужбовці росгвардії (свідки описують їх як тих, що мають кавказьку зовнішність), переслідують місцевих і відбирають машини під дулом автомата».
Партизани повідомляють, що тих жителів Скадовська, які не погоджуються віддавати свої автівки, окупанти вивозять у невідомому напрямку. Після повернення у деяких видно тілесні ушкодження. Люди бояться виходити з будинків, ховають ключі та документи — побоюючись чергового рейду.
Нагадаємо, раніше “Гривна” повідомляла про випадки самоуправства та вимагання на ворожих блокпостах в тимчасово окупованих Скадовську та Генічеську. Так, на блокпостах, які контролюють кадирівці, систематично порушуються навіть ті «правила», які були встановлені окупантами. Особливу увагу кадирівці приділяють молодим жінкам — грубе поводження, погрози зброєю, безпідставна конфіскація телефонів.
Фото з окупаційних джерел.
Джерело – Гривна