

3 липня російські окупанти обстрілювали деокуповану територію Херсонської області з артилерії, реактивних систем залпового вогню та масовано атакували безпілотниками.
Як проінформували у поліції Херсонської області, в результаті ворожих обстрілів поранення різного ступеня тяжкості отримали 4 цивільних. Також пошкоджені 11 приватних будинків, 7 цивільних транспортних засобів, службовий автомобіль поліції та «швидкої допомоги», лінія енергопостачання та газопровід.
Після опівночі внаслідок ворожого артилерійського обстрілу в Білозерці пошкоджено 2 приватні будинки та цивільний мікроавтобус.
А в Нововоронцовці приватна оселя зазнала пошкоджень у результаті скиду боєприпасу із дрона.
Вранці російські оператори БпЛА атакували Дніпровський район Херсона. Внаслідок скидів вибухових пристроїв поранення отримав 74-річний чоловік. Його госпіталізували із контузією та вибуховою і закритою черепно-мозковою травмами. Крім цього, пошкоджені приватний будинок, легковий автомобіль і службовий транспортний засіб патрульної поліції.
Також в результаті атаки дронів пошкоджені по одному приватному домоволодінню в Білозерці та Станіславі.
В Антонівці через скиди боєприпасів постраждали 58-річний чоловік та 75-річна пенсіонерка. У жінки діагностували легкі поранення, а чоловіка поліцейські евакуювали до лікарні.
Також у Дніпровському районі Херсона росіяни скинули вибухові пристрої по території медичного закладу, в результаті чого механічних пошкоджень зазнали чотири цивільні транспортні засоби та автомобіль служби «103», який перебував у стані ремонту.
Осколкове поранення кісті та мінно-вибухову травму отримав 55-річний житель Незламного. Там теж відбувся скид боєприпасу із БпЛА. А в Урожайному легковий автомобіль росіяни атакували FPV-дроном.
Близько опівдня Білозерка знов зазнала артилерійського обстрілу. В результаті «прильотів» на трьох вулицях пошкоджено чотири приватні будинки та газопровід.
У Микільському теж через артобстріл пошкоджене приватне домоволодіння.
Також після вибухів російських снарядів сталися займання сухостою біля Зеленівки та поблизу Милового на території Національного парку «Кам’янська Січ».
Фото: поліція Херсонської області
Джерело – Гривна


