15 червня Президент Петро Порошенко призначив начальника управління СБУ в Херсонській області. Відповідний указ від 15 червня опубліковано на сайті глави держави.
Згідно з ним, Головне управління СБУ в Херсонській області очолив Едуард Кріцин (на фото).
Нагадаємо, 21 серпня минулого року, як повідомляла «Гривна», Президент підписав указ про звільнення начальника обласного управління СБУ Данила Доценка – його перевели у Київ на іншу, більш високу посаду. Від того часу майже рік тимчасово виконуючим обов’язки начальника управління СБУ в Херсонській області був Андрій Романюк.
Про Едуарда Кріцина відомо, що він до червня 2016 року працював начальником Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ. Також очолював обласні управління СБУ в Харківській та Дніпропетровській областях.
Джерело – Гривна