"Будинок Римми зруйнували російські снаряди, але її подружка дала свій дім. Там вона й проживала зі своїми тваринками. У неї було 25 котів, вона займалася ними. Для них, для сусідів і для всіх, вона не просто волонтером була, а ангелом-охоронцем. Для всіх, хто там жив поряд", — розповідає знайома волонтерки Галина.
"Вона мені племінниця по чоловіку. І на даний час у мене в місті ближче нікого не було. Залишились я з матір’ю, і вона — от і вся рідня. Вона дуже допомагала, ми з нею разом волонтерили. І вона дуже кварталу нашому допомагала. Всі її знали лише з позитивної сторони. І тварини, і люди. Вона про себе не думала, вона думала про людей. А тварини – це взагалі були для неї її діти, її сім’я", — згадує Наталія.
"У своїх волонтерських проєктах вона намагалася допомогти тим, кому вона могла це зробити. Неважливо, хто це був – люди чи тварини, які потребували допомоги. Вона завжди була чуйною людиною і намагалася зробити добро там, де вона могла зробити. Ми допомагали з доставлянням для тваринок їжі. І також трохи брали участь у допомозі людям. Вона намагалась зробити все і продукти доставляла людям, і джерела світла", — розповів священник храму Святої мучениці цариці Олександри Володимир Крикливий.
"Дуже багато вона робила і для знедолених, які були безхатьками. Для того, щоб відбулася їхня реінтеграція в суспільство. Їм не просто давали житло, не просто давали їсти, а намагалися дати їм можливість жити далі, пристосуватися до цього суспільства, повернутися до суспільства. І це найважча праця", — говорить керуючий Херсонською єпархією православної церкви України Нікодим.
"З нею приємно було, цікаво спілкуватись, тому що вона людина глибока. З нею було про що говорити, і ти чудово розумів, все, що ти кажеш, вона теж розуміє", — розповів єпископ.
Раніше керівник ОВА Олександр Прокудін повідомляв, що близько 8:15 1 грудня 2024 року російські військові атакували безпілотником громадський транспорт у Дніпровському районі Херсона.