Гауляйтер окупованої частини Херсонської області Володимир Сальдо скаржився на ефірі пропагандистського каналу Росія-1, що люди, які мали проросійські погляди наразі змінили їх та повністю підтримують ліквідацію того, що пов’язане з Росією.
Колаборант Сальдо заявив, що тепер ці люди підтримують знесення пам’ятників, перейменування вулиць, та й взагалі поміняли свої погляди.
Чомусь сальдо вважає таку зміну поглядів певної кількості українців не результатом російської агресії, варварських ударів по містах, а тим, що це їм нібито промили мізки та змінили свідомість.
Колаборант не згадує, що російська окупаційна влада у захоплених містах відразу починає змінювати назви вулиць та зносить пам’ятники захисникам України. Причому при зміні назв вулиць на окупованій території нерідко використовуються прізвища людей, які не мають ніякого відношення до певного населеного пункту.
Наприклад, в окупованому Мелітополі вулицю Університетську перейменували на честь ліквідованої відомої українофобки та пропагандистки Дар’ї Дугіної.
Чим окупантам не сподобалася назва Університетська, досі невідомо. Окупаційна влада стверджувала, що це «прибирання назв вулиць, пов’язаних з із чужою нашому народові ідеологією націоналізму». Де у назві Університетська «ідеологія націоналізму» окупанти не пояснюють.
На окупованих територіях перейменовуються вулиці на честь так знаних «героїв Новоросії», а по суті терористів — Гіві, Мотороли, Захарченка та інших.
На окупованій частині Херсонської області Сальдо підтримав перейменування вулиць у захоплених населених пунктах на честь так званих «героїв СВО». Причому ця ініціатива нібито йшла від місцевих молодих колаборантів, яким російська пропаганда вже точно промила мізки.
Водночас пропагандисти стверджували, що це «народна ініціатива».
Нещодавно колаборант Сальдо вихваляється, що на окупованій частині Херсонської області розпочався призов до російської армії.
А ще гауляйтер Сальдо заявляв, що з наступного року пенсіонери, які не отримали російський паспорт не будуть отримувати жодних виплат.
Патріот Донбасу