ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

22:14 06/12
Чем керамическая панель отличается от других обогревателей — объясняет ВЕНКОН      
22:35 05/12
Окупанти хочуть вивозити агропродукцію з лівобережжя Херсонщини до Афганістану      
22:34 05/12
На Херсонщині попрощались із загиблим військовим Олексієм Цюхом      
22:28 05/12
Який вигляд має пологовий у Херсоні після російського обстрілу. ФОТО  
 
22:26 05/12
Попри обіцянки Сальдо, на лівобережжі Херсонщини досі не почався опалювальний сезон      
22:24 05/12
Херсонці повертаються в мікрорайон Корабел, де нема світла, газу і води: готують їжу у дворах, у районі є діти      
22:23 05/12
У Херсоні планують облаштувати пункти обігріву      
16:55 04/12
СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
16:42 04/12
Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
16:35 04/12
"Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
 
16:34 04/12
У Херсоні під час артобстрілу загинула 6-річна дівчинка, її батько — поранений, – прокуратура      
16:29 04/12
У Херсоні окупанти обстріляли перинатальний центр: у момент удару лікарі приймали пологи
   
12:47 03/12
Гатили з артилерії півтори години: війська РФ обстріляли тролейбусне депо у Херсоні      
12:45 03/12
Департамент цивільного захисту ХОДА переплатив до 40% за оборонні сітки, – звіт  
 
12:42 03/12
3 загиблих та 3 поранених мирних жителів: наслідки російських ударів по Херсонщині. Фоторепортаж  
 
12:38 03/12
Володимир Миколаєнко ініціює допомогу у звільненні херсонських полонених      
12:33 03/12
Зібрав 2 млн гривень: 12-річний хлопець з Олешківської громади понад 3 роки волонтерить на Львівщині  
 
12:32 03/12
ЗСУ відбили спробу штурму армії РФ біля Антонівського мосту      
12:30 03/12
Четверо представників Херсонщини увійшли до списку 100 українців, які формують майбутнє      
12:29 03/12
“Одні повертаються, інші виїжджають”. Скільки людей залишається в мікрорайоні Корабел у Херсоні      
14:24 02/12
ДБР продовжує викривати колаборантів, які служили окупантам у каральних установах Херсона      
12:29 02/12
На війні загинули жителі Херсонщини Владислав Сальников і Віталій Золотов      
12:28 02/12
Звільнений з полону військовий розповів, як його допитували в херсонському СІЗО      
12:27 02/12
У Комишанах російський снаряд прилетів у будинок, поранена жінка      
12:16 02/12
Росіяни атакували рятувальників, коли ті гасили пожежу на автозаправній станції у Херсоні (фото)      
12:03 02/12
У листопаді в херсонському перинатальному центрі народилися восьмеро дітей      
12:02 02/12
Троє херсонських співробітників виправної колонії перейшли на бік окупантів, – їм заочно повідомили про підозри      
20:03 01/12
Кеш ігри чи МТТ: який формат гри вибрати?      
17:06 01/12
Как продлить жизнь туристической палатки: советы, проверенные опытом      
16:35 01/12
У Херсоні помер водій комунального підприємства, поранений під час російського обстрілу      
16:32 01/12
Кремль готує нову екологічну катастрофу в Херсоні – перехоплений бойовий наказ окупантів      
16:31 01/12
На Херсонщині у межах програми «єВідновлення» погодили компенсації та житлові сертифікати для понад 100 родин      
16:29 01/12
Херсон забезпечили броньованим авто для роботи під обстрілами      
16:27 01/12
Херсонський борець посів перше місце на змаганнях у Польщі      
16:26 01/12
Ще одному співробітнику ФСБ заочно повідомили про підозру за катування цивільних на Херсонщині      
16:01 30/11
Успіх без глянцю: реальні історії, що пахнуть потом, ризиком і трішки безумством      
18:05 28/11
“Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта
 
18:03 28/11
В Естонії збиратимуть кошти на реабілітацію хлопчика з Херсона      
18:01 28/11
Успіхи херсонських освітян: науковиця отримала грант Президента, а вчитель став переможцем національної премії      
Все новости

Архив публикаций

«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
СПЕЦТЕМЫ


    Сергій Дроздік, депутат Херсонської облради від ОПЗЖ перереєстрував свій бізнес у окупантів і вказав, що має громадянство Росії

    52-річний Сергій Дроздік, депутат Херсонської облради від ОПЗЖ і великий аграрний підприємець перереєстрував у окупантів свій бізнес. Відтепер у російському державному реєстрі він значиться громадянином РФ.

    Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

    Сергій Дроздік перереєстрував дві свої компанії у російських окупантів: 5 квітня 2024 року у державному реєстрі юридичних осіб РФ з’явились нові дані про ТОВ «Диамант», а 22 травня – про ТОВ «Ин Терра Чаплынка». Відтепер Дроздік Сергій Миколайович вказаний там як засновник цих підприємств, а їхнім директором – громадянин Росії Котов Алєксандр Алєксандрович.
    У реєстраційних документах на ТОВ «Ин Терра Чаплынка» вказано, що Сергій Дроздік є громадянином РФ. Тоді як у даних по ТОВ «Диамант» він зазначений ще громадянином України.

    Також на початку 2024 року змінились реєстраційні дані фермерського господарства «Пандора», законною керівницею і власницею якого є дружина депутата Дроздік Світлана Олексіївна. Але в російській юрисдикції вона тепер стала засновницею ФГ «Пандора», а вже згадуваний Алєксандр Котов – директором.
    В українському державному реєстрі юридичних осіб Сергій Дроздік досі вказаний як законний директор і власник приватного сільськогосподарського підприємства «Діамант» і ТОВ «Ін Терра Чаплинка».

    Сам Сергій Дроздік залишається досі депутатом Херсонської обласної ради від проросійської ОПЗЖ.

    «З ним повністю втрачений зв’язок з самого початку повномасштабної війни. Також Дроздік узагалі більше двох років не приймає участі в роботі облради як депутат. Однак партія «ОПЗЖ» заборонена, тож ми не отримували від неї подання щодо відкликання його депутатського мандату», – прокоментував ЦЖР Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської облради.

    Як розповіли на умовах анонімності джерела ЦЖР, Сергій Дроздік співпрацює з російськими окупантами. «В цьому не має жодного сумніву», – додали вони.

    Як повідомляв ЦЖР, обидві компанії Дроздіка – «Діамант» і «Ін Терра Чаплинка» – з’явилися в російському окупаційному реєстрі ще наприкінці 2022 року. Він є великим аграрним підприємцем і власником п’яти компаній, що сформували великий земельний банк на лівобережній частині Херсонщини. Аграрним бізнесом володіють також інші члени родини депутата-підприємця.  

    Сергій Дроздік багато років був близьким партнером Карла Стурена, шведського бізнесмена, почесного консула Королівства Швеція в Україні, який багато років веде бізнес на  Херсонщині. 

    «Свої нинішні статки Сергій Дроздік, хлопець з небагатої родини з села Василівка Каховського району, заробив завдяки дуже вдалому шлюбу. Його тесть Олексій Приходько свого часу був надзвичайно впливовою людиною, начальником Каховського районного відділу поліції, товаришував з Карлом Стуреном і після виходу на пенсію обіймав далеко не останню посаду на заснованій шведським бізнесменом компанії «Чумак», – розповідали ЦЖР мешканці Каховки.

    У 2018 році Сергій Дроздік отримав два протоколи про корупцію від Національного агентства з питань запобігання корупції за незаконне отримання коштовних подарунків – комплексу «Будинок рибалки» оціночною вартістю 5,5 млн грн та земельної ділянки площею майже 1 га.

    Крім бізнесу Сергій Дроздік завжди намагався впливати на місцеву політику на Херсонщині. Так, у 2020 році він разом із Карлом Стуреном лобіював призначення на посаду міського голови Каховки нинішнього начальника Каховської міської військової адміністрації Віталія Немерця. А раніше підтримував одіозного «православного бізнесмена» Ігоря Бжезицького, нині відомого своєю співпрацею з російськими окупантами.

    Довгий час Сергій Дроздік фінансово підтримував і лобіював обрання депутатом Херсонської облради в 2016 році Павла Філіпчука, який в 2022 році став гауляйтером Каховки.




    Похожие публикации

    1-04-2024, 08:19
    Депутат Херсонської облради придбав 23 земельні ділянки
    31-03-2024, 16:03
    Депутат Херсонської облради Сергій Хлань ще більше збіднів
    24-03-2024, 17:04
    Новим гауляйтером Асканії-Нова на Херсонщині став Сергій Воронін, місцевий депутат від ОПЗЖ і підприємець
    5-01-2024, 18:50
    Підприємець з Криму Гена Сафарян зареєстрував свій бізнес на окупованій Херсонщині
    2-01-2024, 19:09
    Ігор Дикуха, депутат Каховської райради від партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!» зареєстрував свій бізнес у окупантів
    31-12-2023, 10:00
    Валерій Салтиков, депутат Херсонської облради від «Європейської солідарності» отримав паспорт РФ і зареєстрував свій бізнес в окупантів
    29-01-2023, 14:56
    Депутат Херсонської облради Сергій Дроздік втік до Туреччини і разом із дружиною та сватом фінансує окупантів
    26-05-2022, 17:21
    Окупанти змушують фермерів перереєструвати бізнес в окупованому Криму
    28-02-2019, 14:43
    В Любимівській ОТГ хочуть побудувати туристичний комплекс

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    22:14 06/12
    Чем керамическая панель отличается от других обогревателей — объясняет ВЕНКОН      
    22:35 05/12
    Окупанти хочуть вивозити агропродукцію з лівобережжя Херсонщини до Афганістану      
    22:34 05/12
    На Херсонщині попрощались із загиблим військовим Олексієм Цюхом      
    22:28 05/12
    Який вигляд має пологовий у Херсоні після російського обстрілу. ФОТО  
     
    22:26 05/12
    Попри обіцянки Сальдо, на лівобережжі Херсонщини досі не почався опалювальний сезон      
    22:24 05/12
    Херсонці повертаються в мікрорайон Корабел, де нема світла, газу і води: готують їжу у дворах, у районі є діти      
    22:23 05/12
    У Херсоні планують облаштувати пункти обігріву      
    16:55 04/12
    СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
    16:42 04/12
    Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
    16:35 04/12
    "Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
     
    16:34 04/12
    У Херсоні під час артобстрілу загинула 6-річна дівчинка, її батько — поранений, – прокуратура      
    16:29 04/12
    У Херсоні окупанти обстріляли перинатальний центр: у момент удару лікарі приймали пологи
       
    12:47 03/12
    Гатили з артилерії півтори години: війська РФ обстріляли тролейбусне депо у Херсоні      

    12:45 03/12
    Департамент цивільного захисту ХОДА переплатив до 40% за оборонні сітки, – звіт  
     
    12:42 03/12
    3 загиблих та 3 поранених мирних жителів: наслідки російських ударів по Херсонщині. Фоторепортаж  
     
    12:38 03/12
    Володимир Миколаєнко ініціює допомогу у звільненні херсонських полонених      
    12:33 03/12
    Зібрав 2 млн гривень: 12-річний хлопець з Олешківської громади понад 3 роки волонтерить на Львівщині  
     
    12:32 03/12
    ЗСУ відбили спробу штурму армії РФ біля Антонівського мосту      
    12:30 03/12
    Четверо представників Херсонщини увійшли до списку 100 українців, які формують майбутнє      
    12:29 03/12
    “Одні повертаються, інші виїжджають”. Скільки людей залишається в мікрорайоні Корабел у Херсоні      
    14:24 02/12
    ДБР продовжує викривати колаборантів, які служили окупантам у каральних установах Херсона      
    12:29 02/12
    На війні загинули жителі Херсонщини Владислав Сальников і Віталій Золотов      
    12:28 02/12
    Звільнений з полону військовий розповів, як його допитували в херсонському СІЗО      
    12:27 02/12
    У Комишанах російський снаряд прилетів у будинок, поранена жінка      
    12:16 02/12
    Росіяни атакували рятувальників, коли ті гасили пожежу на автозаправній станції у Херсоні (фото)      
    12:03 02/12
    У листопаді в херсонському перинатальному центрі народилися восьмеро дітей      

    12:02 02/12
    Троє херсонських співробітників виправної колонії перейшли на бік окупантів, – їм заочно повідомили про підозри      
    20:03 01/12
    Кеш ігри чи МТТ: який формат гри вибрати?      
    17:06 01/12
    Как продлить жизнь туристической палатки: советы, проверенные опытом      
    16:35 01/12
    У Херсоні помер водій комунального підприємства, поранений під час російського обстрілу      
    16:32 01/12
    Кремль готує нову екологічну катастрофу в Херсоні – перехоплений бойовий наказ окупантів      
    16:31 01/12
    На Херсонщині у межах програми «єВідновлення» погодили компенсації та житлові сертифікати для понад 100 родин      
    16:29 01/12
    Херсон забезпечили броньованим авто для роботи під обстрілами      
    16:27 01/12
    Херсонський борець посів перше місце на змаганнях у Польщі      
    16:26 01/12
    Ще одному співробітнику ФСБ заочно повідомили про підозру за катування цивільних на Херсонщині      
    16:01 30/11
    Успіх без глянцю: реальні історії, що пахнуть потом, ризиком і трішки безумством      
    18:05 28/11
    “Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта
     
    18:03 28/11
    В Естонії збиратимуть кошти на реабілітацію хлопчика з Херсона      
    18:01 28/11
    Успіхи херсонських освітян: науковиця отримала грант Президента, а вчитель став переможцем національної премії      
    Все новости

    Наверх