Учнів та учениць 5-11 класів з Херсонської області на безкоштовні заняття з математики та|або української мови. Форму реєстрації на проєкт ви знайдете за посиланням: https://forms.gle/fynayRkNHqJeZ18M6
- Що таке «Освітній Суп»?
- Можна брати участь, якщо дитина:
- має бажання «підтягнути» свої знання з математики та|або української мови та отримати тьюторингову підтримку;
- може приєднатися на час занять через гаджет (комп'ютер/телефон/планшет) до інтернету;
- проживає в Херсонській області.
Заохочуємо також подаватися дітей з соціально-вразливих категорій, з сімей у складних життєвих обставинах; дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних родин, дітей зі статусом ВПО з Херсонської області.
- Коли?
Участь у проєкті передбачає 2 онлайн-заняття на тиждень протягом 8 тижнів.
- Коли відбуваються заняття?
У формі реєстрації ви зможете обрати пріоритетні розклади, які вам підходять. Точний розклад вашої групи буде оголошено перед початком занять.
- Хто наші викладачі?
- Що таке академічний тьюторинг?
- Відгуки батьків
- У сина вже був сьогодні перший урок з математики. Щиро вдячна усім організаторам за цей проєкт. Урок дуже сподобався, дитина почала відповідати. Зазвичай у школі соромився, завжди відмовчувався і просто просиджував уроки, а потім війна, і він зовсім замкнувся, тому я забрала його на домашнє навчання. Ваш проєкт дуже допоміг йому розкритися!
- Я хочу подякувати всім, хто допомагає нашим дітям. Дитина вже другий тиждень займається за вашою програмою. І я бачу результат. Якщо у першому семестрі контрольні з математики були на 3 бали, то зараз 7, 8, а тест останній написала на 10 балів. Також почала менше робити орфографічних помилок. Оскільки ми всі працюємо, я допомогла їй тільки зареєструватися. Далі вона все робить сама. Каже, що починає розуміти трохи, що таке математика взагалі. Сама підключається і не любить, щоб їй хтось заважав під час уроків.
- Даринка з великим теплом розповідає про атмосферу на уроці, про вміння пояснити і "розкласти по полицям" теми. З квітня по жовтень 2022 року Даринка була в наших родичів за кордоном, ми вирішили відправити її в більш спокійне місце через психоемоційний стан. Довелося вчитися одночасно у двох школах, офлайн і дистанційно (укр.). Після повернення дитини в Україну зрозуміли, що утворилася прогалина в навчанні. Це віддзеркалилось у результатах першого півріччя. Але друге півріччя вона закінчила з середнім показником 10 балів, зокрема, завдяки проєкту.