
Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.
Від ворожих атак постраждали Херсон, Садове, Антонівка, Велетенське, Новотягинка, Новодмитрівка, Берислав, Томарине і Львове.
У Херсонському районі в результаті обстрілів пошкоджено 35 об’єктів: архівна установа, адміністративна будівля, завод, поштове відділення, газопровід, магазин, автомобілі, гаражі, склад, непридатними для проживання стали 14 приватних будинків, пошкоджено квартири у багатоповерхівці.



Військові рф атакували дроном Берислав. Внаслідок вибуху скинутого боєприпасу постраждав 50-річний чоловік, у нього мінно-вибухова травма та уламкові поранення ніг.
У Новотягинці під російський обстріл потрапив 72-річний чоловік, із вогнепальними пораненнями та переломом плечової кістки його доправили до лікарні.
Протягом доби російська армія з артилерії атакувала житлові квартали Херсона, пошкоджено контактну тролейбусну мережу. Через нічні обстріли з реактивних систем залпового вогню Таврійського мікрорайону пошкоджено адміністративну будівлю, центр для бездомних, багатоповерховий та приватні будинки, магазин, вигоріли автомобілі, гаражі та склад.

На місцях ворожих «прильотів» працювали слідчо-оперативні групи поліції, рятувальники та медики, які збирали речові докази, документували та ліквідували наслідки обстрілів, надавали допомогу постраждалим.
За минулу добу поліція відреагувала на 268 заяв і повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Відкрито 17 проваджень за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.



