Співробітник Херсонського обласного краєзнавчого музею Михайло Підгайний спеціалізується на вивченні природи Херсонщини. Говорить, це його друга онлайн-екскурсія. Вона присвячена отруйним тваринам області.
"Це повноцінне заняття. Якщо це школярі других класів, це пів години. Старших класів, середніх — 45 хвилин: академічний час. Заняття проходять в інтерактивній формі, я дітям ставлю питання, вони відповідають. Така форма роботи — перспективна. І я розумію, для шкіл вона вигідна, їм вона подобається. Це розвиває учнів і інтерактивність, дозволяє людям трішки більше долучатися до дії", — говорить Підгайний.
Скам'янілі рештки тварин, які показують під час онлайн-екскурсії, Херсон, 8 лютого 2024 року. Фото: Суспільне Херсон
Віртуальні екскурсії у музеї започаткували 6 лютого, таку форму обрали через складну безпекову ситуацію у місті, розповідає директорка закладу Ольга Гончарова. Одними із перших онлайн-відвідувачів стали учні школи гуманітарної праці.
"Ми представили палеонтологію нашого краю. Це природнича колекція Херсонського краєзнавчого музею. Діти познайомилися з тим, що відбувалося на території нашого краю в давні часи, навіть мільйони років тому. Надалі ми плануємо цілий ряд екскурсій. Вони будуть по тематиці і природничими, і етнографічними. Тобто в нас вже є план подальшого спілкування з музеєм", — сказала директорка.
Плазуни, яких демонструють під час онлайн-екскурсії, Херсон, 8 лютого 2024 року. Фото: Суспільне Херсон
Окрім школярів віртуальними екскурсіями зацікавилися херсонці, які тимчасово живуть в інших містах і за кордоном.
Раніше у Херсонському краєзнавчому музеї співробітники презентували збірку, присвячену подіям повномасштабного вторгнення РФ в
Україну.
Суспільне Херсон
На фото зверху: Михайло Підгайний проводить екскурсію онлайн, Херсон, 8 лютого 2024 року. Фото: Суспільне Херсон