
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Суть нововведень є такою:
– Для працівників передбачити можливість збільшити удвічі розмір надбавки за роботу під час інтенсивних обстрілів на територіях, на яких ведуться активні бойові дії, в розрахунку на місяць пропорційно робочим дням, коли відбувались обстріли.
Перелік робіт, за які виплачується така надбавка, визначатиметься начальником обласної військової адміністрації.
– Для держслужбовців, які працюють в особливих умовах на територіях активних бойових дій під час інтенсивних обстрілів, посадові оклади визначати з урахуванням коефіцієнта 3 в розрахунку на місяць пропорційно робочим дням, коли відбувались обстріли.
При цьому перелік працівників буде погоджуватись із відповідною обласною військовою адміністрацією.
Проєкт постанови розроблено Мінреінтеграції на виконання доручення Прем’єр-міністра України спільно з Мінфіном та Мінекономіки.
ipc.org.ua