Хто повідомляє: телеграм-канал “Регіон 22”.
Що відомо?
У повідомленні вказується, що церква в Дніпрянах має гарне розташування як оглядовий майданчик. У дворі знаходиться довгий будинок, де раніше проживав батюшка. Його зайняли російські військові.“Постійно приїжджає “Нива” із причепом, на причепі ракетна установка, з якою ведуть обстріл правого берега Херсонської області. На вході, під горіхом, сидить вартовий (спостерігач). Знають, що по церкві ніхто не стрілятиме. Нічого святого, вже й там влаштували пункт дислокації”, — йдеться в повідомленні.
Крім того, військові проривають тунелі біля Дніпра, щоб ними ходити в будинок і бути непомітними.
Також вказується, що уздовж паркану Дніпровського спецінтернату вирито траншеї. Там постійно перебувають загарбники.
У Новій Каховці окупанти обкопали практично всю берегову лінію. Вона тягнеться від так званих “банок”, де знаходиться дикий пляж неподалік зруйнованої ГЕС, до Палацу культури і аж до яхт-клубу.
“Усе кишить рашистами. Але вони вже не такі борзі, як раніше. Вдень боятися їздити, ховаються і зайвий раз не висовуються”, — повідомляють у телеграм-каналі.
Що було раніше?
Студенти Технічного університету Берліна цього року для своїх магістерських досліджень обрали міста в регіонах України, що постраждали внаслідок війни. Особливий фокус уваги був на підриві Каховської ГЕС: як техногенна катастрофа вплинула на Нову Каховку та сусідні міста, поселення, ландшафти, екосистеми.Нова Каховка була обрана для дослідження, яке консультують також і викладачі Харківської школи архітектури, що звернулись до новокаховських архітекторів Тетяни і Лізи Євсєєвих за експертизою. Їм розповіли про історію будівництва міста, його розвиток і проблеми.
Велика увага дослідниками приділяється вивченню кліматичних змін, екологічній ситуації, демографічним та економічним прогнозам, культурній спадщині міста.
NovakahovkaCity