Таким чином, якщо клієнт ПриватБанку вчасно не погасив кредит, і при цьому на його зарплатній або пенсійній картці є гроші, то фінустанова зніме потрібну суму в рахунок погашення кредиту. Однак у судах деяким клієнтам вдається довести, що таке списання є незаконним.
Не варто чекати на суд, і якщо у вас є кредит у ПриватБанку і банк почав самовільно списувати гроші з пенсії чи зарплати, найкращий спосіб – погасити борг перед банком. Однак про всяк випадок також варто відправити до банку письмову вимогу припинити списання та заявити, що ви не підписували договір, який передбачає списання. Якщо банк у відповідь надішле повідомлення, що списання триває, тоді можна спробувати звернутися до суду. Процес розгляду займе час, і не виключено, що за цей час банк і далі не зніматиме кошти з вашого рахунку.
Якщо гроші списуються за листом виконавця, клієнту необхідно знайти виконавця даного судового рішення, звернутися до нього з проханням зняти арешт із суми, яка становить дві мінімальні зарплати, а також у найкоротший термін погасити свій борг. Банк у цьому випадку виступає лише посередником. Він зобов'язаний реагувати на рішення судів, які ухвалюють списувати кошти з рахунків боржників за тими чи іншими статтями.
Today.ua