Про це свідчить інформація з Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні.
Арештована житлова нерухомість знаходиться у Херсоні. Крім неї, суд заочно арештував машино-місце та троє апартаментів у Скадовському районі області.
Вороніна є фігуранткою кримінального провадження за номером з Реєстру.
Також інформація про арештовані активи співпала з відомостями у витягу із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Марині Вороніній інкримінували колабораціонізм та пособництво державі-агресору. Вона перейшла на бік росіян у липні 2022 року.
19 липня Вороніну “призначили” директоркою дитсадка № 60 у Херсоні. На “посаді” вона впроваджувала у дитячому садку освітні “стандарти” Росії.
Також Марина Вороніна змінила українську державну символіку у дитсадку на російську, змінила мову документів і викладання на російську.
Вже у серпні вона стала очільницею “відділу освіти” окупаційної адміністрації Херсона. Вороніна здійснювала загальне керiвництво загальноосвiтнiми закладами міста.
Вона наказувала підконтрольним директорам освітніх закладів змінити українську державну символіку на російську.
Додатково Марина Вороніна наказувала директорам готувати приміщення навчальних закладів для організації освітнього процесу за відповідними “стандартами” Росії.
Не пізніше 13 вересня 2022 року вона перейшла на роботу в так зване “Міністерство освіти та науки” Херсонщини.
Там Вороніна стала головою “управління з роботи із освітними закладами Херсона”.
На цій посаді вона, наприклад, порадила тодішньому “міністру” Родікову “звільнити” Максима Івченка з посади “директора” школи № 6 у Херсоні.
Ще Марина Вороніна розпорядилась віддати іншим колаборантам два автомобілі дитячого садка № 60.
Це були Geely CK і ГАЗ-32213 загальною вартістю у 184 тисячі 670 гривень. За це Вороніній заочно загрожує кримінальна відповідальність.
Мост