
Він звернув увагу на функції й повноваження Координаційного штабу, а також інших державних органів, які долучені до процесів фіксації факту зникнення чи потрапляння в полон військовослужбовця, проведення відповідних слідчих дій та пошукових заходів, а також безпосередньої участі в питанні визволення наших Захисників з ворожого полону.










З початку роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими звільнена з полону 1331 особа. Серед них як цивільні, так і військові.
На сторінці “Пошук!!! 57 бригада, 34 батальйон, Військова ч. 4395” пишуть, що з 24 лютого 2022 року з російського полону звільнено всього 3 бійця бригади. А їх сотні — полонених і зниклих безвісти.
Родичі захисників не раз проводили акції в Києві, Кропивницькому, Дніпрі, щоб привернути увагу до полонених і зниклих, аби ті потрапили до списків на обмін.

Нагадаємо, 57 ОМБР ім. Костя Гордієнка з 2018 року дислокувалася в Новій Каховці. Її штаб знаходився на вул. Маяковського, 2 у будівлі колишнього інтернату. Бойові підрозділи на початок війни знаходилися у зоні ООС на Сході Україні.
Бригада продовжує перебувати в зоні боїв на Донбасі. Нещодавно бійці отримали 128-мм РСЗВ RAK-SA-12 від хорватської компанії Madlerd призначена для ураження низки цілей, зокрема, живої сили та техніки противника як на відкритій місцевості, так і в укритті – піхоти, артилерії, командних пунктів, вузлів зв’язку та спостережних пунктів тощо (на фото). Про це йдеться на сторінці бригади у Фейсбуці.

"Саме такими установками 57 окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка нищить ворога української нації", - сказано в повідомленні.
Novakahovka.city