Про це Мрочко розповів під час пресконференції, яка відбулася 29 червня.
За словами начальника Херсонської МВА, до окупації та після деокупації Херсона у місті ніхто не займався питанням стану бомбосховищ.
«Як тільки мене було призначено начальником МВА ми одразу почали проводити ремонтні роботи в укриттях, закуповувати (мобільні – ред.) укриття, які стоять на зупинках», – каже Мрочко.
За словами начальника ХМВА, закупівля та виготовлення укриттів – це процес, який потребує часу. Тож на це пішло близько місяця.
Станом на 29 червня у Херсоні встановлено 104 мобільні укриття, завершено ремонт в понад 20 бомбосховищах, найпростіших укриттях та підвальних приміщеннях. Також укладено понад 25 договорів на проведення ремонтних робіт у міських бомбосховищах, уточнює Мрочко.
«Найближчим часом ми вирішимо проблему стану укриттів у Херсоні», – каже начальник ХМВА.
На запитання журналістів, чи погоджується Роман Мрочко з висновком комісії, він відповів, що загалом оцінка комісії була об’єктивною.
Зазначається, що відповідальні за стан укриттів, а саме начальники відділів цивільного захисту населення Херсонської МВА та ОВА, були притягнені до дисциплінарної відповідальності.
Нагадаємо, 24 червня в ефірі телемарафону «Єдині новини» заступник керівника Офісу президента України Олексій Кулеба повідомив про те, що за результатами перевірки стало відомо, що бомбосховища Херсона знаходяться у незадовільному стані.
Мост