
Інформацію, про те що цей "наказ" – фейк та російське ІПСО, оприлюднив Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради.
– Чергове ІПСО від російських пропагандистів та фсб-шників — фейковий наказ нібито Херсонського обласного управління СБУ. Всі намагання створити альтернативну реальність — марні. На відміну від їх «аудиторії», наші люди вміють думати та аналізувати факти, – йдеться у повідомленні чиновника.
А ось і фото самого фейкового наказу.
Фейковий наказТакож у фейковому наказі йдеться, дослівно, про затримання "призвідників" та "підбурювачів", утримування їх у окремих камерах, а "у разі неможливості затримання, нейтралізовувати на місці".
– СБУ працює виключно у правовому полі. Ніяких «полювань на відьом» — тільки дії в правовому полі, дослідження та підтвердження фактів, – коментує Юрій Соболевський цей фейковий документ.
Кавун.Сity