
За словами Володимира деякі проєкти ще не завершені.
"Після деокупації я завершив комікс про Поліну Райко. Він був початий ще до війни у 2021 році і ось недавно я його завершив", – розповів художник.
Під час окупації паперові малюнки доводилось ховати, говорить Володимир. Роботи для виставки "Херсон: інсайт/аутсайт" та "Хроніки вишиванок" створював на папері, потім – відсканував і надсилав друзям. Як і мультик "Про Ігната". Російській пропаганді херсонські аніматори протиставили іронію та сарказм.

"Але не дивлячись на свою брутальність, я його зробив для всіх, таким привітним. Є й якийсь негатив в цих героях та ілюстраціях. Тому він викликає дисонанс: бруталізм за змістом і привітність, як я вважаю, за візуальною формою", – каже Володимир.


"Головний герой не має імені. Цей хлопець в якомусь сенсі кожен з нас, умовний хлопець, який живе, слухає музику, кудись ходить, але музику він слухає вже не просто так. А щоб заглушити наслідки цієї травми. Всі ми так чи інакше будемо травмовані, чи вже травмовані війною", – говорить митець.

"Ми вже пережили окупацію, що може бути гірше? Зараз ми у вільному Херсоні. Так, є обстріли, але обстріли зараз є практично всюди. В Херсоні наш дім, тому ми тут і залишаємось. Ми залишаємось у себе вдома", – розказав херсонський художник Володимир Рейнхарт.
Суспільне Херсон