
Саме будівництво, попри заяви Володимира Сальда, досі не почалося, але назву місту вже вирішили підібрати. Й навіть запропонували кілька варіантів, з яких пропонують вибрати «найвідповідніший».
Першим імовірним іменем для фейкового міста окупанти з «геральдичного проєкту» пропонують «Тавріополь». Його вони виводять від давнього народу таврів, що колись заселяла гірську частину Кримського півострова. В майбутньому саме вони послужили для найменування півдня України Таврією.
Закінчення «-поль» тут — це посилання на давньогрецьке слово «поліс», яке означає «місто». Тобто, де факто запропонована назва перекладається як «місто Таврів». От тільки де ж тут «руССкій дух» та який стосунок мають московити до таврів? Питання риторичне.
Іншою варіацією на цю тему окупанти пропонують назву «Тавроґрад». Це вже просто неможливе поєднання: на українській землі зайди з Московії пропонують побудувати місто з назвою, в якій поєднано найменування давнього народу VI століття до нашої ери — І століття нашої ери та московитський корінь «-ґрад», що також означає «місто».
Інший варіант (теж насправді далекий від «руССкого духу») — це «Меотійськ». Напевно, «наймилозвучніша» з запропонованих назва для майбутнього адміністративного центру. Погодьтеся, звучить сильно: Меотійська область (це сарказм, якщо що).
Обґрунтування цієї версії назви для примарного міста в окупантів пропонують наступне: давні греки Азовське море називали Меотидою, а місто вони планують зводити саме на Азовському узбережжі. От тільки далі в цьому обґрунтуванні знову іде просто жахливий вінігрет, який ми пропонуємо вам прочитати самим:
«Назва підкреслює історичний зв'язок Московії, Візантії та її грецьких полісів на узбережжі Азовського моря», — йдеться в повідомленні пропагандистів.
І далі назву «Меотійськ» ставлять в один ряд з «іншими руССкімі грецькими назвами», які насправді є тимчасово окупованими українськими містами: Маріуполь, Мелітополь, Севастополь, Сімферополь і, чомусь, Херсон.
Ще один варіант — ще безґлуздіший, напевно, — це «Стрєлкаґрад». І його окупанти прив'язують одразу до кількох явищ: по-перше, вписують в московитську топонімічну традицію через корінь «-ґрад», а по-друге — вказують на місце розташування уявного міста на Арабатській стрілці. Та найцікавішим нашій редакції видалося третє обґрунтування цього варіанту: посвята мертвому колаборанту та терористу Кирилові Стремоусову.
Виходить, у середовищі окупантів у нього був позивний не «сталін», а «стрєлочнік»?
Зрозуміло, що топоніма з будь-яким представленим варіантом у Херсонській області ніколи не з'явиться, адже окупанти досі навіть не взялися до будівельних робіт. А зважаючи на те, що найближчим часом вся Херсонська область, як і Кримський півострів, буде звільнена від ворога, то жодних «адміністративних центрів» на Арабатській стрілці зведено й не буде.
Адже у Херсонської області може бути єдиний український адміністративний центр — це місто Херсон!
Кавун.City