Як повыдомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури, за даними слідства, підозрювані в умовах воєнного стану пішли на співпрацю з окупантами. Депутат добровільно обійняв посаду та званого «голови воєнно-цивільної адміністрації Генічеської міської територіальної громади».
На псевдопосаді він вживав заходів для формування апарату, структурних підрозділів незаконно створеного органу та підбору кадрів.
Також організовував життєдіяльність громади за російським законодавством. Видавав місцевому населенню паспортів РФ, сприяв впровадженню стандартів країни-агресора у закладах освіти та культури, особисто призначав «старост» населених пунктів на підвідомчій території.
Як заступник окупаційного голови міста підозрюваний виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції. Він особисто координував роботу інших так званих заступників, розподіливши між ними сфери управління та впливу.
Крім того, підозрюваний активно підшукував та схиляв до співпраці місцевих мешканців, представників комунальних підприємств.
За декілька днів до звільнення Херсона, підозрюваний втік на тимчасово непідконтрольну територію, де продовжує співпрацювати з окупантами.
Досудові розслідування здійснюються УСБ України в Херсонській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.