Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.
Жінці інкримінується колабораційна діяльність (ч. 7 ст. 111–1 КК України).
«Так звана «поліцейська» організовувала роботу відділу, здійснювала добір кадрів до псевдоправоохоронного органу, виконувала інші завдання та функції покладені на неї», — йдеться у повідомленні.
Центр журналістських розслідувань розповідав про Наталю Мармій у матеріалі «Поліцаї» на захопленій території півдня України» від 29 квітня 2022 року. До повномасштабного вторгнення Росії в Україну Мармій працювала дитячим психологом. З приходом російської окупації у Нову Каховку стала так званою «слідчою», а потім — «заступницею начальника відділу». Жінка сама прийшла в захоплений відділок поліції у Новій Каховці та запропонувала свої послуги окупантам.
«Зараз патріотизм більше показує робота на місто. Не мітинги, не збори, не розповіді про те, хто де стоїть», — говорила Мармій у сюжеті російських пропагандистів, натякаючи на мешканців Херсонщини, які протистояли окупації.
Наталі Мармій було оголошено про підозру у травні 2022 року. За даними розкладу судових засідань, кримінальне провадження за її обвинуваченням розглядатиме Суворовський районний суд Одеси.
Нагадаємо:
- За публічного обвинувачення прокуратури АРК та міста Севастополя до 12 та 13 років позбавлення волі заочно засуджено двох окупаційних суддів з Криму. За інформацією Центру журналістських розслідувань, це колишня суддя господарського суду Автономної Республіки Крим Білоус Марина Олександрівна та колишня суддя Нахімовського районного суду міста Севастополя Дядя Тетяна Володимирівна.