Проект «Херсонський центр розвитку громад» почав працювати в Умані.
Засновники Центру Юрій Антощук , Павло Ярмій і Вікторія Кулакова мають великий досвід регіонального розвитку та успішного виконання грантових проектів. Попри окупацію вони продовжують благодійну діяльність на Херсонщині, але через пряму загрозу життю були змушені призупинити свою роботу.
Вікторія Кулакова розповіла, що партнери нове місце для життя і діяльності знайшли в Умані. Мають офіс, встановили контакти з місцевим громадським активом і місцевою владою. Презентували свою діяльність і запросили небайдужих до співпраці.
Засновники «Херсонського центру розвитку громад»
- Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання» (соціально-технологічні проєкти розвитку).
- БО «Благодійний фонд «Це Крафт» (торгівельна платформа крафтових і локальних продуктів українських ремісників.)
- ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (розробка стратегій ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад).
Вікторія Кулакова представляє в Умані всіх трьох співзасновників. Вона розповіла про те, що земляки об’єдналися в один «Херсонський центр розвитку громад» щоб бути сильнішими і більш важливими для донорських організацій.
Що в планах роботи
- Системна допомога Херсонській області у період тимчасової окупації.
- Відновлення та розвиток Херсонської області у період деокупації та післявоєнний час.
- Допомога у релокації бізнесу та громадського сектору на підконтрольну Україні територію
- Співпраця з місцевою владою, громадським сектором, бізнесом в рамках компетенцій експертів Центру
- Гуртування переселенців з Херсонщини.
Наразі частина команди залишається на окупованій території і продовжує там благодійну діяльність, ті хто виїхали ? шукають можливості допомогти землякам, підтримати їх морально і конкретною допомогою.
Окрім реалізації своїх прямих проектів і бізнесу в Умані, херсонці готові допомагати розвивати Уманщину, адже мають унікальний досвід розвитку громад, окремих структур і бізнесів, напрямків, стратегій.
Сама Вікторія привезла з собою в Умань Благодійний фонд «Це Крафт», який є одночасно торгівельною платформою крафтових і локальних продуктів українських ремісників.
50% прибутку підприємства йде у Благодійний фонд «Це Крафт», інші 50% реінвестуються у підприємство.
Таким чином створюється Спільнота творців, до якої відтепер люб’язно запрошують приєднатися і крафтових виробників Уманщини.
В Умані по вулиці Шевченка (поряд з № 21А) відкрили новий склад-магазин, де вже зараз можна робити замовлення на www.itscraft.com.ua аби підтримувати виробників Крафту і ремісників України.
Ірина ? новий адміністратор магазину, вона буде приймати ваші замовлення за телефоном 066-898-2224 і розповість про фонд.Чим може допомогти «Херсонський центру розвитку громад»
- інформаційно ? пошуком контактів, співпраці, можливостей проведення заходів,
- організаційно ? представлення офісу і техніки для роботи членів організацій громадянського сектору і бізнесу, що переїхав,
- методично ? допомогати із написанням грантів, створенням нової стратегії для організації, тощо.
Список невичерпний, намагатимемось розглядати індивідуально потреби та по максимуму можливостей їх покривати.
Представники неурядового сектору, які знаходяться у пошуку нового дому або вже переїхали до Черкащини ? контактуйте з земляками і разом будете сильніші!
Звертатися можна у приватні повідомлення на фейсбук сторінку Віктоії Кулакової, телефоном, чи на пошту:
Тел.: 095-946-0158
Ел. пошта: [email protected]
umannews.city