Втім довго відсиджуватися у відносній тиші Стрьомному не дозволили його куратори — необхідність створення видимості «бурхливої діяльності» важливіша за життя чергового клоуна. Тож Кирила таки змусили повернутися до Херсона.
Пригоди Стремоусова у Криму
Зазначимо, що «неблогер» Кирило Стремоусов досі не навчився працювати з монтажем і сам плутає населені пункти, в яких він перебуває. На скріншоті зазначено «Донецьк», хоча справжня локація — селище Новий Світ, Кримський півострів, Україна.На тимчасово окупованому півострові Стремоусов встиг записати черговий «неблог» про те, як відпочиває зі своєю дружиною та дітьми на «Царському пляжі». Це пляж у Голубій бухті неподалік від мису Капчик, приналежний до селища Новий Світ. Місце колаборант вибрав не просто так — воно має як «сакральне» значення для пропагандиста, так і цілком раціональне.
Якщо говорити про сакральність, то хворі на московитський імперіалізм особини поклоняються цьому місцю як чи не найбільшій святині рашистів у Криму. За їх легендами саме тут відпочивав останній цар Московії Ніколай ІІ 1912 року. І нині для його шанувальників ця важкодоступна місцина вважається чи не святинею.
Зазначимо, що купатися на пляжі заборонено — через ймовірність зсувів ґрунту. Й на сам пляж потрапити доволі важко — дорога сюди постраждала ще далекого 1927 року внаслідок землетрусу. Наразі на пляж веде доволі небезпечна стежка через ліс, значно ускладнена гострим камінням та крутими схилами.
Втім сакральність цього місця для рашистів перевищує небезпеку, на яку вони наражаються, відвідуючи це місце. На своїх «неблогерських» відео Стремоусов демонструє, як його діти купаються в небезпечних водах, абсолютно не звертаючи уваги на застереження, які рясно встановлені по всьому пляжу.
Щодо раціональності обраного місця для переховування родини колаборанта, то Новий Світ, приналежний до Судацької територіальної громади, розташований доволі далеко від підконтрольних Україні територій. До Керченського мосту звідси близько двох годин на автомобілі — на випадок, якщо родині зрадника доведеться «евакуюватися».
У своїх відео, знятих на пляжі, Стремоусов намагається філософствувати щодо того, що Крим — історично московитська територія, тут навіть природа «московитська», а всі європейські курорти — це «штучний блиск», від якого «русскому чєлавєку» нема жодної моральної користі та задоволення.
Повернення Стремоусова до Херсона
Втім побути з родиною у Криму Кирилу Стремоусову довго не вдалося — він втік ще далі до Донецька, де мав намір сховатися до того часу, поки наші збройні сили не звільнять Херсон від його кураторів та поплічників. Але в плани керівників Стрьомного такі його дії не входили — зрадника доволі швидко змусили повертатися до Херсона для продовження пропагандистської діяльності.Спочатку Стремоусов мусив повернутися в Крим, де на нього вже чекав «десант» з московитських політиків — разом з ними Стрьомний і повернувся до нашого міста. Стремоусов, Марат Хуснуллін та Сергій Аксьонов пробули в Херсоні щонайбільше добу, після чого знову виїхали до Криму. Вже у цей приїзд Стрьомного було видно, що він без особливого ентузіазму повернувся в наше місто й навіть попри численну охорону з острахом озирається по сторонах.
Згодом місцеві побачили Стремоусова в ролі своєрідного Рембо — на камеру він став відігравати безстрашного «керівника», начепивши на себе «гламурний» бронежилет та роз'їжджаючи тими територіями, які перед цим обстріляли самі ж рашисти.
Зрадник відігрував роль «баріна», який оглядає місця обстрілів, на камеру сходив піною про «злісних укрофашистів», які обстріляли мирні населені пункти тощо. При цьому замовчував факти, що прильоти по тій же Чорнобаївці, внаслідок яких загинув місцевий жителів, прийшли з позицій московитських бойовиків.
В тому ж гламурному бронежилеті бежевого кольору Кирила Стремоусова бачили й пізніше — під час приїзду на Херсонщину путінських пропагандистів, яких голосно іменують «міжнародними журналістами». Здебільшого це були маргінальні безробітні блогери з усього світу, які з'їхалися підбирати крихти з «барського столу» до Московії й працюють тільки на московитську аудиторію.
«Гламурний» бронежилет Кирила Стремоусова
Ми поцікавилися, що ж це за такий «модний» бронежилет в херсонського колаборанта, й з'ясували, що це найімовірніше бронежилет московитського виробництва з серії «Козак». Його найновіша модифікація від 2014 року «Козак-7» коштує близько 10 тисяч гривень.
Цей бронежилет в умовах реальних воєнних дій доволі безґлуздий для використання, адже не захистить його власника від більшості зброї, яка використовується наразі на фронті. Це так званий «міський» тип захисту, який необхідно носити під одягом, «приховано», коли особа побоюється атентатів під час свого переміщення містом.
Зброя, від якої такий бронежилет захищає, — це пістолети (Сердюкова, Токарєва, ПСМ — пістолет самозарядний малогабаритний). Все це зброя застаріла, переважно використовувалась московитськими спецслужбами. Таким чином виходить, що Стремоусов намагається захиститися не стільки від українського підпілля, скільки від власних кураторів.
Зазначимо, що наразі випуск навіть таких бронежилетів на Московії опинився під загрозою, адже складається він з імпортних матеріалів — переважно це поліетиленові волокнисті напівфабрикати ізраїльського виробництва.
Останні кілька днів Стремоусов ще перебував у Херсоні, допомагаючи завезеним з Криму пропагандистам облаштовувати у захопленій будівлі Херсонської філії Суспільного мовника свою студію. Втім існує велика ймовірність того, що найближчим часом зрадник знову втече до Криму, де в селищі Новий Світ на нього чекає родина.
Кавун.Сity