![На Херсонщині продовжує розвиватися ІТ-сфера](https://khoda.gov.ua/image/catalog/Victoriya/photo_2021-08-06_15-07-41.jpg)
![](https://khoda.gov.ua/image/catalog/images/photo_2021-08-06_15-07-13.jpg)
DataArt – це міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення, в якій наразі працює понад 4 500 співробітників у більш ніж десяти країнах.
![](https://khoda.gov.ua/image/catalog/images/photo_2021-08-06_15-07-42.jpg)
Президент компанії Євген Голанд високо оцінив можливості зростання офісу DataArt в Херсоні та розповів про зміни в компанії і корпоративному управлінні на фоні пандемії: "Пандемія показала, що IT-сфера найбільш гнучка в плані організації праці - IT-фахівцям не обов'язково працювати з офісу, вони можуть працювати віддалено, для цього в DataArt і створили Remote. Але, при цьому, ті, кому зручно працювати з офісу, мають таку можливість".
![](https://khoda.gov.ua/image/catalog/images/photo_2021-08-06_15-07-17.jpg)
Крім того, президент компанії DataArt відзначив, що фахівці, яких набирають у Херсоні, переважно мають базовий рівень знань. Тому DataArt дбає про навчання, надання першого практичного і комерційного досвіду тим, хто починає свою кар'єру в IT.
![](https://khoda.gov.ua/image/catalog/images/photo_2021-08-06_15-07-40%20%282%29.jpg)
Очільник Херсонщини Сергій Козир відзначив перспективність розвитку ІТ-сфери в регіоні, адже це не лише сприятиме збереженню людського капіталу в області, а й надасть гідні умови роботи у одній з найдинамічніших сфер української економіки.
![](https://khoda.gov.ua/image/catalog/images/photo_2021-08-06_15-07-03.jpg)
"Треба створити надійну інфраструктуру й налагодити механізм взаємодії між усіма учасниками ІТ-ринку. Вірю, що ця зустріч стане відкритим діалогом про перспективи розвитку та працевлаштування майбутніх спеціалістів у Херсоні й Херсонській області.", - зазначив Сергій Козир.