
Україна ще не бачила таких масштабних реконструкцій. Під час «Великого будівництва» не тільки ремонтують або перестилають дорожнє покриття. Часто змінюють водопровід, каналізацію та зливні мережі, облаштовують світлофори й тротуари.
До кінця 2020 року планують побудувати сотні шкіл, садочків, лікарень і тисячі кілометрів доріг. Загалом у 2020 році в державний бюджет заклали 1 млрд грн на побудову центрів екстреної допомоги по всій країні та капітальний ремонт 210 приймальних відділень.
«Ми йдемо на місцеві вибори, щоб надати українській молоді перспективу, знайти цікаву й гідну роботу там, де ти живеш, у своїй громаді. Щоб реалізувати, за завданням президента Володимира Зеленського, стратегію розвитку регіонів, а також завершити проєкт «Велике будівництво», — сказав Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.
ДОРОГИ ЯК В ЄВРОПІ
Першочергова задача національного проєкту «Велике будівництво» — привести дороги України до нормативного стану й наблизити до стандартів ЄС.
Українські дороги — одні із найгірших у світі. Близько 90-95% усіх шляхів перебувають у незадовільному стані, а половина потребує повного оновлення. З «місячних кратерів» українських доріг не кепкував хіба що ледачий. Програма «Велике будівництво», долаючи бюрократію і безвідповідальність у високих кабінетах, змінює сам технологічний процес ремонту й кладе край «місячним» технологіям асфальтування по снігу або «ремонту» дороги граблями.
«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: УКРАЇНЦІ ПІДТРИМУЮТЬ, ОПОЗИЦІЯ — НІ
Програма «Велике будівництво» розрахована не на один рік й охоплює різні типи об’єкті. Фінансування відбувається поетапно та з кількох джерел — з державного й місцевих бюджетів, і залежить як від злагодженої роботи парламенту, так і уряду.
У вересні до Верховної Ради було внесено законопроєкт №3991 від «Слуги Народу», яким пропонується зняти обмеження на граничну величину місцевого боргу, якщо витрати не перевищуватимуть у наступних бюджетних періодах 30% обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування, зокрема, ремонту доріг і мостів.
Під час голосування «за основу» проєкту депутати чотирьох фракцій відмовилися підтримати це рішення. Виступили проти виділення коштів фракції «Європейська солідарність», «Голос», Батьківщина» та «Опозиційна платформа — «За життя», чим довели, що відверто саботують роботу. Але фракція «Слуга Народу» вкотре підтвердила єдність монобільшості й законопроект №3991 ухвалили.
«Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» — це вкрай важливий проект для України. За останні роки країна в багатьох містах перетворилася на руїну. Це сталося через недбале ставлення до потреб держави, нехтування підтримкою й розвитком її інфраструктури. І тепер ми бачимо суттєві зміни. Нарешті автодорогами можливо їздити, не хвилюючись за свою машину.
Нарешті будуються нові та капітально ремонтуються існуючі школи, дитячі садочки, лікарні, спортивні об’єкти. А за сприяння народного депутата Павла Павліша й голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва відновили будівництво мостопереходу. Це стало найбільш знаковою для херсонців подією. Завершення цього довгобуду стане справжнім символом змін у ставленні влади до людей»,— зазначив кандидат у депутати Херсонської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу» Юрій Соболевський.
Велике будівництво в соціальних мережах
За «Великим будівництвом» можна стежити в реальному часі:
Telegram
YouTube