У Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки відкрилась виставка картин знаних українських художників: Катерина Билетина, Оксана Оснач, Lesya Medved, Алексей Малик, Oleksandr Tanasiuk, Вадим Суворов (Vadim Suvorov) та Ольга Разинкина.
Всі
полотна створені цього року під час спеціального пленеру на Кам\’янській
Січі і вперше були представлені загалу саме там. Херсон став другим
місцем експонування цих талановитих робіт.
Виставка у Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки (Херсон, вул. Потьомкінська, 97) триватиме до 1 липня.
Вхід вільний.

Коментарів ще немає