Галузеві міністерства мають працювати з Національною академією наук над новими проектами – Олександр Співаковський

Співаковськии774; 2
Перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський виступив організатором першої виставки досягнень Національної академії Наук України у Верховній Раді.

Співаковськии774; 3

«Дуже важливо, що ми знайшли спільний майданчик для спілкування. Національна академія наук, галузеві академії наук будуть зустрічатися тут, у Верховній Раді. Коли народні депутати голосують за бюджет, вони фактично голосують за інвестиції в Академію наук. Ми спроможні створювати startups, створювати фундаментальну складову, а головне, мі повинні залишати наших молодих людей, наш людський капітал в Україні», – заявив журналістам Олександр Співаковський.

Співаковськии774; 1

Народний депутат висловив сподівання, що після виставки НАНУ народні депутати створять більш потужний interface між Верховною Радою та Академіями наук, з метою збільшення інвестицій в науку.

«Для нас дуже важливо, щоб галузеві міністерства створювали разом з галузевими академіями нові проекти. Таким чином, академії наук зможуть заробляти кошти не тільки у вигляді державних інвестицій, а й через створення і розвиток інтелектуальної власності», – зазначив політик.

Вернуться назад