Співаковський вважає, що Гордєєв зможе повернути довіру людей до влади


В інтерв”ю обласному проводовому радіо народний депутат України Олександр Співаковський висловив підтримку кандидатурі свого колеги по Верховній Раді Андрія Гордєєва на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації.

 

На його думку, він - найбільш вдала кандидатура на цю посаду. Тим більше, що Андрій Гордєєв матиме безпрецедентну підтримку - як з боку народних депутатів, обраних від Херсонщини, так і місцевої влади. Зокрема, голови обласної ради Андрій Путілова та міського голови Херсона Володимира Миколаєнка.

 

Олександр Співаковський назвав таку абсолютну одностайність "унікальним моментом”, що стане запорукою плідної співпраці всіх гілок влади над вирішення проблемних питань регіону.

 

"Бо разом ми — сила, ми — команда. Тож зможемо сконцентрувати свої зусилля задля залучення ресурсів і державного, і місцевого бюджетів, щоб вирішувати проблеми Херсонщини. Тобто, консолідація є. А, отже, є можливість у Андрія Гордєєва (на посаді голови ОДА. - Ред.) повернути довіру людей до влади за рахунок виконання тих обіцянок, які ми давали, коли йшли на вибори”, - вважає нардеп.

 

Cьогодні Президент України Петро Порошенко особисто представив Андрія Гордєєва в якості губернатора Херсонщини.

Вернуться назад