Олександр Співаковський: “Головне завдання прокуратури - повернути довіру людей”Народний депутат України Олександр Співаковський в ефірі телеканалу NewsOne прокоментував можливе призначення лідера фракції Блоку Петра Порошенка Юрія Луценка Генеральним прокурором України.

За його словами, головним завданням для людини, яка очолить Генеральну прокуратуру України, є повернення довіри суспільства до цієї інституції, до фахівців, які там працюють. Юрій Луценко, на думку нардепа, має необхідні якості, як людські, так і професійні, щоб досягти цієї мети.

"Юрій Віталійович — дуже незвичайна людина, з блискавичним мисленням, з гарною професійною освітою. Людина, яка отримала освіту не тільки в університеті - наскільки я знаю, це Львівська політехніка... Це людина, яка отримала освіту в рамках свого життя. Я думаю, це унікальний досвід, який забезпечить реформування прокуратури і вирішить дуже багато питань. Бо головне завдання сьогодні прокуратури — провернути довіру людей до тих рішень, до тих людей, які працюють в цій системі. Тому я думаю Юрій Віталійович, який має таке шахматне мислення, таке бліц-мишлення, зможе вирішити ці питання”, - вважає Олександр Співаковський.


Вернуться назад