Херсонские радикалы обвинили каховскую "Самопомощь" в предательстве

Херсонские радикалы обвинили каховскую "Самопомощь" в предательствеХерсонские радикалы обвинили каховскую "Самопомощь" в предательстве.

Об этом в facebook сообщил глава Херсонской областной организации Радикальной партии О.Ляшко Николай Ставицкий.

"Сьогоднішній день увійде в історію Каховського політикуму як суцільне позорище. Саме сьогодні, 29 грудня Каховська міська рада обирала кандидата на посаду секретаря міської ради. Кандидатом на цю посаду виступав наш однопартієць Олег Кожемякин (на фото), хлопець який чотирнадцять місяців провів в зоні АТО, постійно знаходячись на самому передку. В момент голосування Олегу не вистачило до перемоги всього три голоси, які за нього не віддали представники Самопомічі. Чи можна знайти більш достойну кандидатуру на таку важливу та відповідальну посаду, навіть відкинувши партійні приналежності. Гидко від того, що такі тилові щури пройшли до влади на патріотичних гаслах, і саме вони при першій загрозі власноруч віддадуть ключі від міста в руки окупанту", - сообщил Ставицкий.

Сьогоднішній день увійде в історію Каховського політикуму як суцільне позорище. Саме сьогодні, 29 грудня Каховська міськ...

Опубліковано Миколою Ставицьким 29 грудня 2015 р.


Отметим, что на сегодняшней внеочередной сессии Каховского горсовета депутаты проголосовали против назначения своим секретарем члена «Радикальной партии Ляшко», ветерана АТО Олега Кожемякина. За него проголосовали 15 из 34 депутатов (19 против).
Вернуться назад