Чиновники мэрии Херсона "отжимают" партию "Третья сила"

Чиновники мэрии Херсона "отжимают" партию "Третья сила"Чиновники мэрии Сергей Черевко и Виктор Трамбовецкий рейдерским путем захватили херсонскую областную и городскую организации партии «Третья Сила» Об этом сказано в заявлении руководителей этой партии, которое они направили в СБУ, милицию и прокуратуру.

В заявлении руководители херсонских организаций данной партии Е. Чужикова и Ю. Кирилов сообщают о том, что указанные выше чиновники мэрии рейдерским способом захватили партию.

От силовиков руководители областной и городской организации партии требуют срочно рассмотреть данное обращение, не допустить обострения политической ситуации в Херсонской области, не допустить беззакония, в части незаконного устранения нынешних руководителей организаций, привлечь к ответственности Трамбовецкий В.Д. и Черевко С.М. за попытку рейдерским захватом завладеть ЧП «Третья Сила» на Херсонщине. Текст заявления:

Начальнику УСБУ в Херсонській області
ЯРМАКУ Д.М.

Прокурору Херсонської області
РОМАСЮ С.І.

Начальнику УМВС України в Херсонській області
МЄРІКОВУ А.І


Шановні панове!


Звертаємось до Вас, з проханням не допустити порушення норм чинного законодавства, присікти корупційні схеми та не допустити приходу до влади колишніх представників Партії Регіонів, що завжди були проти цілісності нашої держави.

Так, Ми, Чужикова Олена Володимирівна та Кирилов Юрій Євгенович, є керівниками обласної та міської організацій політичної партії «Третя Сила», наше обрання відбувалось відповідно до норм чинного законодавства та відповідно умов Статуту нашої політичної сили, шляхом конференцій, з’їздів, рішень Ради тощо.

Як відомо, Президент України підписав закон України «Про місцеві вибори», відповідно до якого виборчий процес розпочинається 05 вересня 2015 року, а також одним з критеріїв участі у виборчому процесі – це політична партія повинна бути зареєстрована не менше ніж за 360 днів до початку процесу, тобто за рік до виборів.

Наша політична партія зареєстрована ще у 2005 році та стала бажаним шматком для колишніх регіоналів у м. Херсоні, так один із лідерів вказаних осіб є Черевко С.М., досить відома та одіозна особа м. Херсона.

Намагаючись прийняти участь у місцевих виборах, що відбудуться у жовтні 2015 року, вказані особи пішли майже на рейдерське захоплення політичної партії «Третя Сила», при цьому застосовуються досить брудні технології.

Із засобів масової інформації нам стало відомо, що Трамбовецький В.Д. та Черевко С.М. оголосили «набір» колишніх регіоналів до нашої партії.

10 серпня 2015 року, голові обласної організації політичної партії «Третя Сила» Чужиковій Олені Володимирівні стало відомо про те, що рішенням Політвиконкому політичної партії «Третя Сила» її усунено від виконання обов’язків голови обласної організації, при цьому вказане рішення не містить конкретних підстав та які норми чинного законодавства вона порушила.

У вказаному протоколі йдеться посилання на начебто, незабезпечення Чужиковою О.В. належного керівництва Херсонською обласною організацією політичної партії «Третя сила», що взагалі не відповідає дійсності та не підтверджена жодним доказом.

Позиція щодо невиконання рішень керівних органів також є безпідставною в силу відсутності будь-яких підтверджень такого невиконання, чи відмову у виконання таких рішень.

Крім того, у протоколі зазначено, що свідоцтво та печатка обласної організації втрачені, що також не відповідає дійсності, адже знаходиться у Чужикової О.В., як у керівника політичної партії.

Намагання Трамбовецького В.Д. та Черевка С.М. мають в собі ознаки кримінального порушення, адже вбачається якась незрозуміла жага заволодіти цією партією, що навіть йдуть на порушення норм чинного законодавства, стверджують, що начебто печатка та свідоцтво втрачені, а від так необхідно виготовити дублікат.

Крім того, під час зустрічі голови міської організації Кирилова Ю.Є. та Трамбовецького В.Д. за участі Черевка С.М. двоє останніх намагались примусити Кирилова написати заяву про складання повноважень, мотивуючи це тим, що так буде краще для цієї політичної сили.

Вважаємо такі дії Трамбовецького В.Д. та Черевка С.М. грубими порушенням норм законодавства України, норм моралі та взагалі недопустимими для представників міської влади м. Херсона.

Також із ЗМІ стало відомо, що від імені нашої партії відбувається видача продуктових наборів безкоштовно, міська та обласна організації політичної партії «Третя Сила» не заперечують проти видачі продуктових наборів особам яким вони дійсно потрібні, однак відомо і те, щоб отримати бажаний набір продуктів необхідно залишити усі свої паспортні дані, тобто невідомі особи від нашого імені під прикриттям начебто допомоги роблять перепис населення для місцевих виборів, тобто купують виборців.

Сьогодні 20.08.2015 року, вищевказані особи будуть проводити начебто з’їзд президії міської організації політичної партії «Третя Сила», на якому усунуть Кирилова Ю.Є., це буде порушенням норм Статуту партії, адже представники районних організацій м. Херсона та інші члени партії на вказаний з’їзд не запрошувались, не запрошували навіть і нас керівників організацій.

Тому враховуючи вищевикладене, керівники обласної та міської організацій політичної партії «Третя Сила» та всі члени територіальних організацій партії на Херсонщині, офіційно звертаємось до Вас, як до гарантів законності та вимагаємо терміново розглянути дане звернення, не допустити загострення політичної ситуації на Херсонщині, не допустити беззаконня, в частині незаконного усунення нинішніх керівників організацій, притягнути до відповідальності Трамбовецького В.Д. та Черевка С.М. за намагання рейдерським захопленням заволодіти ПП «Третя Сила» на Херсонщині.

"Херсонская правда"
Вернуться назад