"Самопоміч" представила херсонцям своє бачення нової України

Українці давно готові до якісних змін. Суспільство стало на голову вище від влади. Натомість, політики тримаються за залишки старої системи. І усіма силами намагаються сісти на «хабарні» місця не для того, аби зруйнувати корупцію, а щоб встановити свій власний контроль за фінансовими потоками.
У нашої країни з’явився реальний шанс змінитись. В української політики з’явились нові обличчя. Багато з них зібрались в об’єднанні «Самопоміч». І 18 жовтня у Херсоні кандидати від цієї політичної сили презентували свою партію у Херсоні.

"Самопоміч" представила херсонцям своє бачення нової України

Люди об’єднались в «Самопоміч» для того, аби збудувати країну, в якій хочеться жити. Її лідером є міський голова Львова Андрій Садовий. Своєю ідеологією партія визначає «християнську мораль та здоровий глузд». Активісти хочуть принести в український відповідальність влади перед людьми і совісне ставлення до своїх обов’язків.
У Херсоні кандидати у народні депутати детально розповіли про свої ініціативи та чому, на їх думку, потрібно підтримати політичну партію «Самопоміч».Отже, «Самопоміч» - це єдина партія з прохідних, у списках якої немає жодного колишнього народного депутата.

«Самопоміч» - єдина партія, яка виставила свій список на громадське обговорення і відреагувала на критику.

Люстраційні активісти не виявили у списках партії «Самопоміч» жодних фігурантів корупційних розслідувань. Ця партія пропонує передачу владних повноважень на місця – ближче до людей.

«Самопоміч» - це команда, де одночасно є успішні фахівці з реальним досвідом підготовки та впровадження реформаторських законів, розвитку місцевого самоврядування, інноваційного бізнесу, військової справи.- Після знайомства з Андрієм Садовим, я взяв у нього програмку, яка починалась зі слів «Будь собою, співпрацюй з іншими та допомагай тим, хто потребує». Ідеологія партії «Самопоміч» говорить, що потрібно спробувати жити чесно. Потрібно впровадити ті системи, які дозволять не маніпулювати бюджетом, тендерними закупівлями аби прибрати корупційну складову природними засобами, - зазначив в ході зустрічі з представниками громадськості Херсона кандидат у народні депутати, командир групи інформаційної війни добровольчого батальйону «Донбас» Павло Кишкар.

За його словами, першими двома законопроектами, які він ініціюватиме – про внесення змін до закону України «Про військову доктрину», а також про зняття депутатської недоторканності.

- "Будь собою" означає, що в центрі має бути людина, і що держава має працювати на людину, а не навпаки. Співпрацюй з іншими – стосується економіки, кооперацій, роботи в парламенті та роботи на міжнародній арені. Допомагай тим, хто потребує – стосується соціальної сфери. Адже нам потрібно реформувати і пенсійну систему, і соціальне забезпечення, а також робити це все ефективно, - пояснив кандидат у народні депутати, співзасновник ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ» Остап Єднак.

«Самопоміч» має надію стати наступною ідеологічною партією, після комуністів. Про це представники політсили розповіли, спілкуючись з громадськими діячами та активістами багатьох херсонських організацій в рамках свого візиту на Херсонщину.

- Ми маємо надію стати ідеологічною партією з системною, чіткою внутрішньою дисципліною. Але це процес не одноденний. Ідеологія партії базується на християнських цінностях. Ми дуже сподіваємось, що зможемо внести у парламент інші традиції та культуру. Це стосується і поведінки, і прийняття рішень, і спілкування. Якщо ми зможемо це зробити – це буде дуже важливим кроком, - заявив кандидат у народні депутати, експерт з аграрної сфери Іван Мірошниченко.

За словами кандидатів, позитивний результат на виборах вони будуть сприймати не як сенсацію, а як закономірність і непростий виклик. Бо, на їх думку, бути у владі – це, перш за все, відповідальність та важка праця.
На фото: кандидати в народні депутати від партії "Самопоміч" Ігор Дудар, Павло Кишкар, Остап Єднак та Іван Мірошніченко знайомлять херсонців із програмою своєї політичної сили та розповідають про свої перші кроки у статусі народних депутатів..


Вернуться назад