«Самопоміч втретє перемагає на національних дебатах 1+1

«Самопоміч втретє перемагає на національних дебатах 1+1Андрій Садовий, лідер Об’єднання «Самопоміч», знову переміг на національних дебетах 1+1 «Право на владу» із результатом 39%. Це вже третя поспіль перемога представника «Самопомочі» на дебатах. Раніше успіх святкували як сам Садовий, так і член списку «Самопомочі» Єгор Соболєв.

Цього разу опонентами Садового були віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, екс-генеральний прокурор Володимир Піскун.

«Старі політики не хочуть тих змін. Вони все життя там – у владі. Вони там як вареники в маслі. В більшості – більше масла, в меншості – трошки менше. Але всі годуються з системи і не хочуть її змінювати. Потрібні нові люди, які незаплямовані, які мають Бога у серці, які самі себе зробили, які готові жертовно працювати для цієї країни. І тільки тоді будуть зміни. А все інше – імітація», – заявив Садовий в ефірі 1+1.

Нагадаємо, сам Садовий йде на вибори у списку Об’єднання «Самопоміч» під номером 50. Очолює список співзасновниця Реанімаційного пакету реформ Ганна Гопко.
Вернуться назад