До підрозділів УДА на Херсонщині шукають патріотів, які знають ворога у лице

До підрозділів УДА на Херсонщині шукають патріотів, які знають ворога у лице

Про розбудову структурних підрозділів УДА на Херсонщині розповів Херсон.city Андрій "Червень", командир 8-го батальону УДА та заступник провідника УДА Дмитра Яроша.

- Для того, щоб дати шанс АТОвцям, які повернулись з війни реалізувати себе і об’єднати тих справжніх патріотів, які думають про оборону свого краю будуть в Херсонській області створені підрозділи української добровольчої армії, - розповідає Андрій Червень. - Херсонщина також має свій статус передової.

У будь-який час Російська Федерація може вторгнутись через Крим, тому війна може постукати вже завтра. Розуміючи ці виклики, Дмитром Ярошем було прийнято рішення почати розбудову територіальних підрозділів оборони на Херсонщині.

- Ми були у різних ситуаціях за ці три роки і розуміємо, як спілкуватись з громадськими організаціями, з патріотично налаштованими товариствами. Тому під нашим прапором, на базі вишкільних центрів, разом з нашими інструкторами будемо дисциплінувати та мобілізувати людей на оборону цього краю.

- На Херсонщині вже створена потужна територіальна оборона, але не вистачає фахового командного складу.

- Ми пропонуємо ці посади займати хлопцям, які повернулись з передової і розуміють усю небезпеку перед країною, саме їх кандидатури будемо виносити на громадські обговорення аби зарахувати до командного складу.

- Куди звертатися ініціативним патріотам, які хочуть приєднатись до УДА?

- В області є представник керівного складу - Леонід Файзулін, який організував на Херсонщині самооборону, а також друг Дим, який повернувся з передової. Готові приймати бійців і громадськість, але принципово аби керівниками були люди вихідці з регіону, які знають ворогів у лице.


Андрій "Червень", командир 8-го батальйону УДА та заступник провідника УДА Дмитра Яроша, розповів під час святкуваннь на Камьянській січі про розбудову підрозділів Української Добровольчоі армії на Херсонщині та закликав патріотів єднатися заради збереження Украіни та протистояння ворогу. А також поділився враженнями від Херсонщини.

Опубліковано Ростиславом Супруновим 1 травня 2017 р.
Вернуться назад