День Знань у Херсоні: святкові лінійки, концерти та подарунки кращим абітурієнтам

 Святковими лінійками сьогодні у Херсоні розпочався новий навчальний рік. Перший дзвоник запросив за парти навчальних закладів учнів та студентів.

 Привітати учнів Херсонського Фізико-технічного ліцею і сказати слова настанови цього дня завітали представники партії «Солідарність»: народний депутат України Олександр Співаковський та секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

 Олена Урсуленко привітала усіх зі святом, побажала терпіння і мудрості батькам, а учням – крокувати країною знань з впевнено та успішно.

 «Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи. Я хочу побажати вам, щоб кожен урок дарував Нові Відкриття, які стануть складовою вашого Успіху, а Вчителям – творчої наснаги та талановитих учнів! З Днем Знань!» – сказала Олена Урсуленко.

 Народний депутат України Олександр Співаковський закцентував увагу на вчителях: «Роль українського вчителя в розбудові держави є головною. Тому хочу поздоровити насамперед учителів, які за мізерну зарплату виконують важливу державницьку роль — формують майбутнє нашої держави».

 Також представники «Солідарності» відвідали Єврейську школу «Ор Менахем Хабад» та святковий концерт до Дня Знань, який влаштували студенти Херсонського державного університету. Абітурієнти з найвищим балом ЗНО отримали у подарунок від народного депутата України (фракція «Блок Петра Порошенка») Олександра Співаковського сучасні планшети.

 

 

Вернуться назад